Adrenalin Kadıköy'den Gezenbilir Üyelerine Özel %40 İndirim!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Deep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 94
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 44,693
Ynt: Adrenalin Kadıköy'den Gezenbilir Üyelerine Özel %40 İndirim!

Deep' Alıntı:
tüm ürünlerde Gezenbilir üyelerine özel %40 indirim kampanyası başlamıştır. Teknik malzemede ve GoPro kameralarda %30 diğer tüm ürünlerde %40 olarak uygulanacak indirim kampanyası 31 Mart 2013 tarihine kadar sürecektir.
www.adrenalin.com.tr

Bu müjdeli haber ile Adrenalin Kadıköy mağazasına telefon açtım. Gopro'larda sadece Hd ve Hd 2 modellerinin indirime dahil olduğunu öğrendim ve Hero 3 white modelini almak için heveslendiğimden yıkıldım :/ Açıklamayı düzeltirseniz sevinirim. http://www.adrenalinoutdoor.com sitesinde hero 3 white modelinin %30 indirimli hali amerika fiyatını yakalıyor. Ben de inadım inat bir şekilde bu kameranın amerika fiyatından bir kuruş fazla vermemeye yemin ettim.

Asolo Spyre Gv bot ellerinde yok. The Northface goretex astarlı modelleri ellerinde yok, Deuter Bivak II elleride yok. Bir tek aradığım ürünlerden The northface rock II çadır ellerinde var.

Kısaca aradığım ve ihtiyacım olan ürün ürünlerin büyük bölümünü edinemedim. Sitelerinde stokta gözüküyorlar fakat sanırım bu indirim sadece Kadıköy mağazasını stokları için geçerli.

Ama en azından indirimden kargo vasıtası ile Türkiye'nin her yerine gönderim yaparak herkesin faydalanması mümkünmüş.

İndirim benim pek işime yaramadı. İndirim çok iddialı fakat ufak ayrıntılar üzdü beni. Stok durumunu da mutlaka göz önünde bulundurmak gerek.

Etiketler

teşekkür ederim

Marmot Limelight 2P, 514TL yerine 308TL
Vaude Campo 4 mevsim çadır 467TL yerine 279TL
The North Face Rock 2, 599TL yerine 359TL

bunlarla ilgileriyorum ve hemen arıyorum balicez:smiley:

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=95009.30#ixzz2MBjpXJLE

Sizi üzdüysek kusura bakmayın Enes bey. Kampanyamız mağaza stoklarımızla sınırlıdır. Elimizde sadece Gopro 2 var, onları da ciddi bir zararla veriyoruz. Yüzde 30 ile garantili bir Gopro3 bulabilmeniz malesef çok zor :(

Mert Bey ilginize teşekkür ederim. Stok durumu kabul edilebilir bir konu. Sonuçta internet sitesi stok durumu ile şube stok durumunda tutarsızlık olması çok normal. Ama adrenalin firması bünyesinde stoklarınızda bu ürünler yok ise sitenin stok durumunu güncellemenizi rica ediyorum. Bununla beraber sayfanın başında ''Teknik malzemede ve GoPro kameralarda %30 indirim'' olarak yazmışsınız. Telefonda aldığım bilgi ise sadece gopro 1 ve gopro 2 de indirimlerin geçerli olduğu idi. Yani indirim haberinde de eksik ve yanlış bilgilendirme var. Onu da düzeltmenizi rica ediyorum. Türkiye piyasasında %30 indirimle gopro 3 white edition bulmam zor ve hatta imkansız biliyorum. Garanti de şu şartlarda pek gözümde değil. Muhtemelen bir şekilde Amerika'dan getirteceğim.

Yine de indirim çok iddialı ve güzel. Umarım diğer arkadaşların işine yarar...

LAFUMA ATAKAMA SU GEÇİRMEZ NEFES ALABİLİR VİBRAM TABANLI TREKKİNG AYAKKABISI GEZENBİLİR ÜYELERİNE ÖZEL SADECE KADIKÖY ADRENALİN'DE 295,90 TL YERİNE
SADECE 159.90 TL! (Nakit veya tek çekimde geçerlidir)
6 Taksitli fiyatı 169.90TL dir.

http://www.adrenalinoutdoor.com/Lafuma-Atakama-Climactive-Su-Gecirmez-Nefes-Alabilir-Trekking-Ayakkabisi_14092.html#0

Atakama

LAFUMA ARGENTERA SU GEÇİRMEZ NEFES ALABİLİR AYAKKABI GEZENBİLİR ÜYELERİNE ÖZEL SADECE KADIKÖY ADRENALİN'DE 241.90 TL YERİNE
SADECE 129.90 TL! (Nakit veya tek çekimde geçerlidir)
6 taksitli fiyatı 139.90TL dir.

http://www.adrenalinoutdoor.com/Lafuma-Argentera-Climactive-Su-Gecirmez-Nefes-Alabilir-Trekking-Ayakkabisi_14091.html?search=argentera#0

Argentera

-The north face'in Summit serisinde bulunan kaz tuyunden yapilma "super diez" urununu internet sitenizde goremedim. Yakin zamanda gelecek mi ? Yada onun yerine ayni isi goren baska bir urun onerirmisiniz ?

-Bu kampanya nin tekrarlanmasi veya uzatilmasi mumkunmu ?

cihan62' Alıntı:
-The north face'in Summit serisinde bulunan kaz tuyunden yapilma "super diez" urununu internet sitenizde goremedim. Yakin zamanda gelecek mi ? Yada onun yerine ayni isi goren baska bir urun onerirmisiniz ?

-Bu kampanya nin tekrarlanmasi veya uzatilmasi mumkunmu ?

Super diez gelir ise gelecek kis sezonunda gelir. Su an icin malesef yok. Indirim kampanyasi ise simdilik mevcut tarihe kadar devam edecek gibi gorunuyor.

Deep' Alıntı:
Teknik malzeme ve goprolarda indirim yuzde 30 dur. Sanirim bu urunler icin rakipsiz bir indirim orani bu :smiley:

Go Pro 3 Black Edition 900 Tl civarımı oluyor yani ?
Öyleyse çok çok iyi bir fiyat olur..

Prophecy' Alıntı:
Go Pro 3 Black Edition 900 Tl civarımı oluyor yani ?
Öyleyse çok çok iyi bir fiyat olur..

Yazıyı okuduğumda ben de aynı kanıya vardım fakat indirim sadece gopro hd ve gopro hd 2'ler için geçerliymiş. Gopro 3 serisini kapsamıyormuş... Açıklama düzeltilmediği müddetçe pek çok kişi aynı yanılgıya düşecek...

Bisikletcanavari' Alıntı:
Yazıyı okuduğumda ben de aynı kanıya vardım fakat indirim sadece gopro hd ve gopro hd 2'ler için geçerliymiş. Gopro 3 serisini kapsamıyormuş... Açıklama düzeltilmediği müddetçe pek çok kişi aynı yanılgıya düşecek...
Teşekkürler bilgi için.

Prophecy' Alıntı:
Teşekkürler bilgi için.

Arkadaşlar yanlış anlamaya sebep olmayalım.....Firma olmayan bir ürünü varmış gibi ilan edip, arayınca "hepsini sattık, elimizde kalmadı, elimizde bu var, onu verelim " demiyor, yani kaba tabirle müşteriye gel-gel yapmıyor........
İndirim ilanının konusuna bakarsak genel olarak %40, teknik malzemede %30 indirim varmış. Gözden kaçan ayrıntılar olabilir......Ama ben bunda kasıt aramam.........
(Mert Kiğılı'yı da sadece ismen bilirim... Şu son yapılan Sarıalan kış kampında bizim kampımız ayrı olmasına rağmen zahmet edip kampımızı ziyaret etmiş, centilmenlik göstermiş... ben o anda orada yoktum....Buradan teşekkür edeyim kendisine....)

asıl yanlış anlama diğer Arenalin mağazaları ile Adrenalin web sitesi kapsamıyla Kadıköy mağazası kapsamının ayrımı yapılmamasından kaynaklanıyor,
söz konusu indirim saadece Adrenalin Kadıköy mağazasındaki stokta bulunan malları ve ürünleri kapsamaktadır.
diğer Adrenalin mağazaları ile web sitesinden yapılan satışlar bu indirim içinde olmayıp Gopro 3 Kadıköy mağaza stoğunda olsa idi saadece Kadıköy Adrenalin mağazasında geçerli olan indirimden yararlanırdınız

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,088
Kaydolan Son Üyemiz
TunaKarakaya

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR