460 kasa 280 GE

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan çağlar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 171
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 27,023

Etiketler
Ynt: 460 kasa 280 GE

çağlar' Alıntı:
sağol canım...

parça almancı akrabalar ve hüs55 hüseyin arkadaş... ;D ;D

bıktım internet ticaretinden ,parça araştırmasından ,,.. bu aracta body ,trim biraz zor onun dışında motor yürüyen no problem :-*

tek kapı motoruda yeterince güçlü keseme uygun bişey bulursam bir gün baya sağlam modifiye etmeyi planlıyorum ama bakalım ne zaman. sen yap arada kamplarda bir tur bineyim bakarız :D

Tempus' Alıntı:
tek kapı motoruda yeterince güçlü keseme uygun bişey bulursam bir gün baya sağlam modifiye etmeyi planlıyorum ama bakalım ne zaman. sen yap arada kamplarda bir tur bineyim bakarız :D

bak orjinal mercedes şnorkel ,,fiyata bak ;D ;D

Picture 1

Wolverine-Grand Cherokee' Alıntı:
Hocam dur söyleme böyle parçası uygun falan sonra aracın fiyatı zıplar falan hepten ulaşılmaz olur ;D

bu aracların fiyatları zaten zıplak be dostum...
amerika gibi araçların ucuz olduğu ülkede bile pahalı sayılır.
2 resimdekide nerdeyse aynı fiyat biri yapılı 99 model
diğeri 85 model

Picture 1

Picture 2

bugun bizim adsl'de sorun vardi..! bakarim da millet mog axle takmis ! 22 jantlar yolda gelirmis ! ayna pinyonlar ! kofteler havada ucuyormus...vay,vay,vay masallah masallah.
bize'de kofte ayirin arkadaslar. ayranlar bendendir :D

caglar araclar yan yana super gorunuyor !! kucuk bir benzetme geldi aklima... toyota kisa boylu,genis, sisman gorunuyor cok tipki 120 kiloluk sevgili halacigim gibi :D
G ise cevik, ataga hazir cevik turk komandosu gibi ;)

ama sakin ustume acilmasin toyota'cilar. ben halacigmi cok severim,ayrica super yemekler yapar..!!!

bisey dikkatimi cekti arkadaslar. toyotaci arkadaslarin duslerinde G varmis. bu hosuma gitti dogrusu. insallah hepinize nasip olur. ;)

bence asiri modifiye'ye girmeden 33 lastik cok yakisir G'ye. birde snorkel [motogezginin taktigi gibi] oldu iste. simdilik......

altdaki arac kibrisda. ve samimi bir arkadasima ait. 280 GEL, recaro koltuk,lpg,2" yuksekiltmis orc yay,koni heavy track shocks,33 " cooper stt,cift odysey aku, portable winch,solar paneller,30mm eibach flanjlar
standatdan guclu custom klima,tum ic lambalar led. daha bir cok sey daha yaplimis...

Picture 2229

Nadir abiye giderken benide alin beyler bi tanişamadik.

Tekrar kazasiz belasiz gonlune göre

Yaaan das ayne vaselineee!!
Çağlar abicim süper araç vallah, günlük kullanmayacağın için tüketim vs de çok kasmaz...Hayırlı uğurlu olsun.
Senin o döşemeci de cillop yapar zaten bunun içini sıfırdan güzel olur ;D ;)
Bu arada tanıştırman lazım o döşemeciyle beni bir ara aklında olsun. Amerikan için.

hus55' Alıntı:
bugun bizim adsl'de sorun vardi..! bakarim da millet mog axle takmis ! 22 jantlar yolda gelirmis ! ayna pinyonlar ! kofteler havada ucuyormus...vay,vay,vay masallah masallah.
bize'de kofte ayirin arkadaslar. ayranlar bendendir :D

caglar araclar yan yana super gorunuyor !! kucuk bir benzetme geldi aklima... toyota kisa boylu,genis, sisman gorunuyor cok tipki 120 kiloluk sevgili halacigim gibi :D
G ise cevik, ataga hazir cevik turk komandosu gibi ;)

ama sakin ustume acilmasin toyota'cilar. ben halacigmi cok severim,ayrica super yemekler yapar..!!!

bisey dikkatimi cekti arkadaslar. toyotaci arkadaslarin duslerinde G varmis. bu hosuma gitti dogrusu. insallah hepinize nasip olur. ;)

bence asiri modifiye'ye girmeden 33 lastik cok yakisir G'ye. birde snorkel [motogezginin taktigi gibi] oldu iste. simdilik......

altdaki arac kibrisda. ve samimi bir arkadasima ait. 280 GEL, recaro koltuk,lpg,2" yuksekiltmis orc yay,koni heavy track shocks,33 " cooper stt,cift odysey aku, portable winch,solar paneller,30mm eibach flanjlar
standatdan guclu custom klima,tum ic lambalar led. daha bir cok sey daha yaplimis...

hüseyin şu bordo olan tam istediğim format aslında, ne fazla ne eksik tam olmuş...

umutcelikel' Alıntı:
Yaaan das ayne vaselineee!!
Çağlar abicim süper araç vallah, günlük kullanmayacağın için tüketim vs de çok kasmaz...Hayırlı uğurlu olsun.
Senin o döşemeci de cillop yapar zaten bunun içini sıfırdan güzel olur ;D ;)
Bu arada tanıştırman lazım o döşemeciyle beni bir ara aklında olsun. Amerikan için.

yiğen vaseline mi lazım hayırdır ;D ;D ;D

gidelim canım..

hüseyin bordonun farklı resimleri varsa çok makbule geçer.

ayrıca 2 yükseltme ile 33 lastikte flanş zorunlumu??kesme biçme gereği olurmu??

selamlar.

selam caglar. bakayim resim falan varsa. var galiba, makinemden aktarayim birazdan.

33" lastik yukseltmeden bile oturur ;) orc 2" yukseltmenin uzun G'de shaft acilari, titresim gibi hic sorun yapmaz. kesme bicme yok.
flanj taksan iyi olur cunku 12.50 lastik full lock'da sag sase'de hafif surtme yapar.
33" lastik biraz gucunu alir ama onun cok pratik cozumu var ;) oyle 2000 euro degil, cok daha uygun rakamlara isin olur. ve BANA sorarsan 33 yerine 35 takarim ve lastik mevzusu da cozmus olun. biz cooooooooooook ugrasdik bu islerle.... 35 lastik, 2" lift,flanj, snorkel,on sase'de teker arkasinda bulunan uzun borulari geri kesersin baska bisey gerekmez. mercedes aslinda G'yi standart olarak 33, upgrade ile 35 lastik'le satmasi lazim'di . yok takdi bana bisiklet lastigi !!! :eek: G'nin arazide en buyuk sorunu 28-31 arasi kullanilan lastik olculeri.

sen benim sattigim cabrio'nun resimlerini gordumun ? iste her G'nin buyudug zaman olmak istedi hali ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR