yusuf80 kullanıcısının son içeriği

1. yusuf80

Gaziantep - Osmaniye Gezenbilir Grupları Tanışma Gezisi (27-28 Mart 2010)

Ynt: Gaziantep - Osmaniye Gezenbilir Grupları Tanışma Gezisi (27-28 Mart 2010) ohhhhhh.... ben sizler böyle rahat rahat gezin diye askere gittim :))
  2. yusuf80

Madem Antalya ya Bensiz gittiniz ..İlk Karı da ben Gördüm (acemi80) babam :)

Ynt: Madem Antalya ya Bensiz gittiniz ..İlk Karı da ben Gördüm (acemi80) babam : sağol abi :)
  3. yusuf80

Ynt: Madem Antalya ya Bensiz gittiniz ..İlk Karı da ben Gördüm (acemi80) babam :) evet kar yağdı.. yeni yağdı yani babam gilde kar yağmasını bekliyorda yaylaya gitmek için:) onlardan önce davrandım kar en fazla 2 günlük daha :)
  4. yusuf80

Ynt: Madem Antalya ya Bensiz gittiniz ..İlk Karı da ben Gördüm (acemi80) babam :) abi ne yapalım.. :) araba boşta kalınca..değerlendirmek lazım :)
  5. yusuf80

Paşa ve Tokmak

6. yusuf80

Gezenbilir Tarsus Grubu; Çamlıyayla - Saybaşı Kar Gezisi Duyurusu (8 Kasım 2009)

Ynt: Gezenbilir Tarsus Grubu; Çamlıyayla - Saybaşı Kar Gezisi Duyurusu (8 Kasım 2009) osmaniye eve döndü :)
  7. yusuf80

Gezenbilir Tarsus Grubu; Çamlıyayla - Saybaşı Kar Gezisi Duyurusu (8 Kasım 2009)

Ynt: Gezenbilir Tarsus Grubu; Çamlıyayla - Saybaşı Kar Gezisi Duyurusu (8 Kasım 2009) düzenlendide sen yoktun... sen nerelisin ? söyle bakim osmaniyede güzargah seçeneklerini zorkun dışında... asvaltsız ?
  8. yusuf80

Ynt: Gezenbilir Tarsus Grubu; Çamlıyayla - Saybaşı Kar Gezisi Duyurusu (8 Kasım gereken baskıyı yapacam :)
  9. yusuf80

Ynt: Gezenbilir Tarsus Grubu; Çamlıyayla - Saybaşı Kar Gezisi Duyurusu (8 Kasım eyvallah...
  10. yusuf80

Ynt: Gezenbilir Tarsus Grubu; Çamlıyayla - Saybaşı Kar Gezisi Duyurusu (8 Kasım motor yakmadan dönmem :)
  11. yusuf80

Ynt: Gezenbilir Tarsus Grubu; Çamlıyayla - Saybaşı Kar Gezisi Duyurusu (8 Kasım 2009) ben tamam ım :)
  12. yusuf80

LR Series lll Motor Montajı

Ynt: LR Series lll Motor Montajı hayırlı uğurlu olsun :) bende ekibi toplar bir siftah ederim diyordum :) demekki daha zamanı varmış :)
  13. yusuf80

Board Oyunu...

Ynt: Board Oyunu... gökyüzü
  14. yusuf80

Ulaşlı Göç Ateşi Şenlikleri (7 Haziran)

Ynt: Ulaşlı Göç Ateşi Şenlikleri (7 Haziran) evet ürün yaylası civarında olan yer çıkarken sol da kalıyor... inş bidahaki bekleriz

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri