Gezenbilir Tarsus Grubu; Çamlıyayla - Saybaşı Kar Gezisi Duyurusu (8 Kasım 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ERLER Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 189
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,638
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Gezenbilir Tarsus Grubu; Çamlıyayla - Saybaşı Kar Gezisi Duyurusu (8 Kasım 2009)

acemi80' Alıntı:
Bende aynı duyguları yaşıyorum Göktuğ bey, ama gitme hususunda hala ümidimi kaybetmedim ekibi ayartmaya çalışıyorum ;D

ben tamam ım :smiley:

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Tarsus Grubu; Çamlıyayla - Saybaşı Kar Gezisi Duyurusu (8 Kasım 2009)

yaw gelin buyrun abicim kalabalık olalım neşesi olur hadi hadi hem benim ilk defa grupla gidişim siz gelin ki yarın birgün bizde siz cagırdıgınız da geliriz...... :D :D :D :D

Ynt: Gezenbilir Tarsus Grubu; Çamlıyayla - Saybaşı Kar Gezisi Duyurusu (8 Kasım

Iste tamamdir yusuf guveniyorum sana sen ikna et artik sizinkileri

Canin sagolsun yaptiriz artik kardes ama sen genede yagina bi bak:smiley:

yaw bu saybaşı nere oluyo arkadaşlar...

Getir ama ekibi yusuf artik orada sana emanet olsun alpaslan abiyle ben konustum o gelirim dior ama siz gelirseniz daha iyi olur diyor artik onunlada haberles istersen

ERLER' Alıntı:
Getir ama ekibi yusuf artik orada sana emanet olsun alpaslan abiyle ben konustum o gelirim dior ama siz gelirseniz daha iyi olur diyor artik onunlada haberles istersen

gereken baskıyı yapacam :smiley:

Arkadaşlar saybaşı dediğimiz yer çamlıyaylaya 30 km uzaklıkta olup, 2000 metre yükseklikten sonra ormanlık alanın bitip özellikle herkesçe duyulan ve dağcıların kamp yapmak için kullandığı irili ufaklı 10 krater gölden biri olan çinili göl yolu üzerinde bulunmaktadır.Çinili göl saybaşına 6 km uzaklıktadır.

hakan meydan' Alıntı:
Arkadaşlar saybaşı dediğimiz yer çamlıyaylaya 30 km uzaklıkta olup, 2000 metre yükseklikten sonra ormanlık alanın bitip özellikle herkesçe duyulan ve dağcıların kamp yapmak için kullandığı irili ufaklı 10 krater gölden biri olan çinili göl yolu üzerinde bulunmaktadır.Çinili göl saybaşına 6 km uzaklıktadır.

ohhh ohhh süper agacım sağolasın bilgi verdiğin için bol çamur var o zaman..hehe

Katılımcı Listesi
----------------------------------------------------------------------------------------
1- Fatih ERDİNE Jeep XJ Tarsus
2- Hakan KARAGÖZLÜ Jeep XJ Tarsus
3- Ali BORAZAN Toyota 4runner Mersin
4- Bünyamin KUTLUER Lada Niva Adana
5- Nihat KÜRKLÜ Jeep sahara Tarsus
6- Ömer Pekergin LR Defender 110 Adana
7-Mehmetcan SARI Hyundai santafe TARSUS
8-Duran EKER NİSSAN NAVARA ADANA
9-Hakan BURÇ CHEVY CAPTİVA ADANA
10-Mehmet TEPRETMEZ LADA NİVA TARSUS
11-Hamdi İZAL SUZUKİ VİTARA ADANA
12-Alparslan KARAYİĞİT CJ-5 OSMANİYE

BENCE ÇAMURA VE KARA DOYACAKSINIZ

ohhhh 12 olduk yokmu arttıran

arkadaslar ben ilk defa katılacagım için sorma geregı duydum gezıye eşli,nişanlı ,sözlü ,kız arkadaşlı :smiley:) kısacası bayan gelıniyormu yoksa bekar mı gıdılecek?

hakan01' Alıntı:
arkadaslar ben ilk defa katılacagım için sorma geregı duydum gezıye eşli,nişanlı ,sözlü ,kız arkadaşlı :smiley:) kısacası bayan gelıniyormu yoksa bekar mı gıdılecek?

Adana Tarsus gurubu genellikle eşli gider bu defada öyle olsa gerek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,480
Kayıtlı Üye Sayımız
172,134
Kaydolan Son Üyemiz
mertm

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri