yigit Altindag kullanıcısının son içeriği

1. Y

2011 Duster 4x4 At Lastik

İyi günler. 2011 Dacia Duster 4x4 arcıma 215/60-65-70/16 AT lastik arıyorum.Ağır koşullar da kullanmayı dünmüyorum %60 asfalt %40 arazi koşulları gibi düşünebiliz.Bf goodrich düşünmüyorum onun dışında Yokohoma,Kumho,Lassa vb nispeten az yol gürültüsü yapıcak lastik bakıyorum.Az kullanılmış çıkma...
  2. Y

Duster Direksiyon Titremesi ?

İyi günler.Dediğiniz gibi aracın rot balans ayarları kaymış ayar yapılınca düzeldi.Teşekürler.
  3. Y

Duster Direksiyon Titremesi ?

İyi günler.Bugün 2011 4x4 laureate model bir duster almış bulunmaktayım.43.000 km de ilk sahibinden kazasız,boyasız bir araç.Beklediğim den çok daha iyi çıktı açıkcası.Sadece 80-120 km gibi saçma bir direksiyon titremesi var.Çözümü varmıdır ? Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Ayrıca aracımda...
  4. Y

Nissan D21 4x4 Pickup Arıyoruz !

İyi günler.Nissan D21 4X4 pickup aranıyoruz.Yardımcı olabilicek bildiği araç olan haber verebilirse seviniriz.Teşekürler.
  5. Y

Satilik 98 Ln105 Projelİk

İlan güncelmi acaba ?
  6. Y

selamlar.Acaba lavvu tip çadır nerden bulabiliriz bilginiz varmı ?

selamlar.Acaba lavvu tip çadır nerden bulabiliriz bilginiz varmı ?
  7. Y

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Selamlar, Öncelikle böyle güzel bir ortamı hazırlayıp bizlere sunanlara teşekürü borç bilirim.Yiğit ben Bodrum da yaşıyorum.Kara ve deniz avcılığı ile ilgileniyorum arada arkadaşlarla kamp da yapmaya çıkıyoruz.Ayrıca Defender 110 toplama planları yapıyorum parça araştırıp yapılanişlere bakıyorum...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri