ycakici kullanıcısının son içeriği

1. ycakici

2+1 Mini Dev Karavan

Yaptığınız bu karavanı kaça satıyorsunuz acaba? Bir de duş ve wc çözümü fotoğraflarda göremedim.
  2. ycakici

Kendin Yap - Teardrop Projem

son 30 gündür pek hareket yok heralde?
  3. ycakici

Kapı Hangi Tarafta Daha Kullanışlı?

Motokaravan ve çekme karavan üreticileri genelde kapıyı hep sağ tarafa koyuyor çünkü trafik sağdan akıyor Acil bir şey oldu dar bir yolda durmak zorunda kaldınız çekme veya motokaravandan bir şey alacaksınız kapı solda olsa yolda olacaksanız tehlikedesiniz. Ama kapı sağda olsa güvenle içeri...
  4. ycakici

Uygulamayı Düşündüğüm Karavan Tasarımım

Sayın Murat bey. Çekme karavanınız için kendi tasarımınızı düşünsenizde bazı konularda sıkıntı var 1-Dingiliniz çok arkada yolda giderken arabanızın arkasına çeki demirine yük binmesi demek bu. (piyasada satılan çekme karavanları incelerseniz dingilin karavanın tam ortasında yer aldığını...
  5. ycakici

Aman..kimse Kendi Çekme Karavanını Yapmasın.!

Bu araç tam bir şantiye karavanı veya mevsimlik işçiler için geçici konut olabilir. Tatil için uygun değil
  6. ycakici

Karavanıma Adım Adım

imalatınız hızlı gidiyor galiba elinize sağlık şasenin üzerine dışardan aliminyum kapatmışssınız içerdeki lambri ile aliminyum arasında izalasyon varmı?
  7. ycakici

5,25 Erba Karavan Denizli De ....

karavanınızdan fotoğraf ve tecrübelerinizi bekliyoruz
  8. ycakici

Karavan Yapmaya Başlıyorum

Sayın CEbocan. Forumda 3 tane motokaravan yapmış olan sayın ATilladi bey en tecrübelimizdir. o da sizin gibi aracın içerisinde imalat yapıp sokakta veya bahçede aracını bitirdi. Fakat bence bu çok zorlu bir yöntem.yazı var kışı var. Her seferinde malzemeyi aşağı indir bindir. Kapalı mekan...
  9. ycakici

İkinci Defa Karavan Alımına Dair Deneyimler

sayın Trek71 yazılarınızı okudum son derece faydalı tecrübelerinizi paylaşmıssınız. Size nacizane şöyle bir sorum var. Çekme karavan kullanıyorsunuz. Daha önceki karavanlarınız da çekme karavanmış. Çekme karavan yerine moto karavan kullanmayı tercih eder miydiniz? Sonuçta arkada 4 4.5 metre...
  10. ycakici

Karavan Yapmaya Başlıyorum

aracı imal etmek için kapalı mekanınız , garajınız ve gerekli alet edevat en önemlisi de VAKTİ'niz var mı? BUnlar yoksa hazır almak en mantıklısı
  11. ycakici

5 Dakikada Karavan 5 Dakikada Kamyonet

Değerli Akdeni45 güzel eleştirileriniz için teşekkür ederim. Farklı görüşler her zaman foruma değer katıyor bu da bilgimizi arttırıyor
  12. ycakici

5 Dakikada Karavan 5 Dakikada Kamyonet

Evet 5 dakikada mobilyaları yatakları duşu mutfağı halleti. Peki elektrik aksamı? güneş panelleri, duşun ve mutfağın su giriş ve çıkışları? Mutfakta sadece lavabo var yemek pişirmek için ocak yok Yani sadece mobilyaları koymak bence yeterli değil.Eğer sen tüm karavanı yarım veya 1 günlük sök...
  13. ycakici

Herkese Bursadan Slm Lar

Aydin karavan bende Bursadayim sizi ziyaret edip fikir alisverisinde bulunmak isterim
  14. ycakici

Forumda Fotoğraflar Görülmüyor

Forumda cok faydali konular VARDİ. Artik yok saymak gerek. Karavan yapimi orneklerini gosteren fotograflar yoksa sadece yazin ile ne kadar anlatim yapilabilir. Sayin yonetim forum kan kaybediyor. Rica ediyorum Acilen fotograflari yukleyin olmadi forumu 6 ay oncesine dondurun. Her geliste...
  15. ycakici

Kiralık Karavan

Kadir bey karavan kiralamak guzel fikir fakat sizden kiraladigim karavani ben geri getirmessem ne olacak? Bunu nasil garanti edeceksiniz? HTC Desire 526G dual sim cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri