yasarergun kullanıcısının son içeriği

1. yasarergun

Arabayla Tek Başına Hatay'dan Posof, Gurcistan, Rusya Vladikavkaz Volgograd, Samara, Rostov Na Donu

Bu aralar bence beyaz rusya'ya pek ugramayin. ortam cok gergin, ülke vatandaşları kara sınırlarından ülkeyi terk edemiyor bugünlerde. Vladikavkazdan girişte özel araçla eğer iki aşı olmuş ve testiniz negatif çıkmış ise girebilmeniz lazim ama bunu mutlaka konsolosluk ya da buyukelcilikten teyid...
  2. yasarergun

Arabayla Tek Başına Hatay'dan Posof, Gurcistan, Rusya Vladikavkaz Volgograd, Samara, Rostov Na Donu

Bayram Bey Selamlar, Ben 11 Mayıs çıkışlı araçla seyahatimi iki doz aşı olamadığı için iptal ettim. İkinci doz aşımı olur olmaz aşı sertifikasi ile giriş yapacak şekilde planların var ama bu kez uçakla tek şehir bir hafta planladim. Gidersem paylasirim. Stepansminda'dan sonra sınır var ve ben 1...
  3. yasarergun

2009 1.9 Dizel Grand Vitara Mı 2011 Ford Kuga 2.0 4x4 Powershift Mi

ikisi katsilastirilamayacak kadar farklı kategorideki araçlar. 4L agir devir şanzımanı olmayan araçla diğerini karşılaştırmak haksızlık. grand vitara arazi aracı, Kuga şehir aracı. Kuga alıp da araziye girerseniz kugaya yazık olur.
  4. yasarergun

Ssangyong Kyron Aldım.......

boyle yazmayın millet merak edip almaya başlarsa biz bu araçlara bu paraları vererek binemeyiz.
  5. yasarergun

Ssangyong Kyron Aldım.......

aracın motor kulaklarını tutan vidayi tutan sabitleme somunu kolay gevsiyor, o nedenle motor kulağının yerinden çıkmaması için sıkılması gerekiyor. yerinden çıkmış bir motoru kulağı büyük problemdir. siz 4 senede 200 000 km kyron kullanmış ve üstüne rexton alıp halen kyronunu arayan bu fakirin...
  6. yasarergun

2004 1.6 Grand Vitara Arazi Vitesi Hakkında

standart bir grand vitaraniz varsa ön ya da arka diferansiyellerde kilit yoktur. ancak her ikisine de LSD yada havalı on arkakilit takmak mümkündür. orta diferansiyel kilidi o modellerde ne oldu ne de benim bildiğim ekstradan takıldı.
  7. yasarergun

ortadoğu dünyanın fosseptiğidir

ortadoğu dünyanın fosseptiğidir
  8. yasarergun

Mayıs 2021 Rusya'ya Arabayla Tek Başına Gitme Hakkında

otelde ya da kiralık evlerde kaldığınızda oradakiler sizin yerinize o kaydı yaptırıyor.
  9. yasarergun

Hocam trans sibirya seyahati için trans sibirya treni ile değil de etap etap normal vatandaş treni ile seyahat ederseniz (mayis-haziran ya da agustos-eylul) çok ucuza geldiği gibi şehirlerde gezme şansınız da daha çok olur.
  10. yasarergun

eski sovyetlerden kalma hem kışlık kocaman binaları hem de yazlık kütük bungalovları olan ve içinden gecen nehirde yuzulebilen halen devlet kurumlarında çalışanların kullandığı kamp yerinde kalmistim inanılmaz güzeldi. sessizliğin, huzurun ve hatta 70 kusurluk bir amcanın yaptığı süpürge masajı...
  11. yasarergun

vladikavkazı nedense sevemedim ama pyatigorska bayıldım. Mineralne vody ve nalchik merak ettiğim yerler. oralarda gezmeye ve yoldan çıkmaya değecek yerler var mi?
  12. yasarergun

neden bırakasınız ki? bakımlı araçsa sorun yasamazsiniz
  13. yasarergun

ssangyong Rexton-W 2012
  14. yasarergun

mogolistanda en uzak takip mesafesi 300 metreyi gecmemeli. ancak bu sene benim icin mogolistan hayal gibime geliyor. bir mucize olmazsa tabi.
  15. yasarergun

izin konusunda ben de sıkıntılıyım. konvoy seklinde zor denk getiririz ama yakın olmak iyidir. arka arkaya gidemesek de benzeri rotada takipte olabiliriz. benim sabit rotam ya da planım olmadığından takip edilmem biraz zor olabilir . ama tabi ki takiplesebiliriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri