yabanci86 kullanıcısının son içeriği

1. yabanci86

Gezenbilir Gelibolu, Çanakkale, Assos ve Truva Gezisi (07-09 Mayıs 2010)

Ynt: Gezenbilir Gelibolu, Çanakkale, Assos ve Truva Gezisi (07-09 Mayıs 2010) Sevgili arkadaşlar, Eğer tur programlarımda bir değişiklik olmazsa büyük ihtimalle o gece ben de o otelde olacam :=) Mutlaka görüşelim. Olmadı, pazar günü şehitliklerde mutlaka bulurum sizi artık :D
  2. yabanci86

Rize Genel Bilgiler

Ynt: Rize Genel Bilgiler Selamlar, Rize'de Botanik Bahçesi varmış. Tam olarak ne tarafta? Botanik çay bahçesiyle aynı yer mi?
  3. yabanci86

Kadın Dili

Ynt: Kadın Dili Onlar da azıcık erkek dili öğrensin ama haksızlık olmasın :D
  4. yabanci86

Mardin Müzesi

Ynt: Mardin Müzesi Daha ilerde park yoktu değil mi? Teşekkür ederim
  5. yabanci86

Her Şehirde Arkadaşlık

Ynt: Her Şehirde Arkadaşlık Valla bence gayet güvenilir. Denedim, biliyorum :)) Sistem öyle bir işliyor ki güvenmemek mümkün değil :p
  6. yabanci86

Hospitality Club ve CouchSurfing Sistemleri Hakkında Bilgi Alabilir miyim?

Ynt: Hospitality Club ve CouchSurfing Sistemleri Hakkında Bilgi Alabilir miyim? Benim CS deki üyeliğim iki üç gün içinde onaylanmıştı. Referanslar gerçekten çok işe yarıyor. Bir de vouch olayı var. Güvendiğin kişilere vouch verebiliyorsun. Ayrıca profilin sol üst tarafında bir kilit var. Eğer o...
  7. yabanci86

Mardin Müzesi

Ynt: Mardin Müzesi Selamlar. Özel mesaj yoluyla soracaktım ama mesaj sayım az olduğu için özel mesaj atamıyormuşum. Tarihi PTT binasının önünde ya da yakınlarında büyük otobüsler için park yeri var mı? Ayrıca Cumhuriyet Caddesine giriş yapmak için Midyat üzerinden gelirken batıdaki büyük...
  8. yabanci86

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Ailenizden biri olarak gördüğünüz için teşekkür ederim. :) Şööööyyyle bir baktım da site çok güzel. Herkes çok sıcak. E ne de olsa gezgin insanlar :P Hoşbuldum :)
  9. yabanci86

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Selam yerinde duramayan gençlik :)) Kimlik üzerinde profesyonel ama pratikte amatör turist rehberiyim, amatör fotoğrafçıyım, müziksiz yaşayamam, hiç uçmadığım ve yükseklik korkum olduğu halde uçmayı seviyorum, yüzmeyi yeni öğreniyom, ... Yaşamak için...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON MESAJLAR