veteriner44 kullanıcısının son içeriği

1. veteriner44

E F S A N E 3 KAPI 3000CC V6 157.000 KM DE

E F S A N E 3 KAPI 3000CC V6 157.000 KM DE http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-e-f-s-a-n-e-3-kapi-3000cc-v6-157-000-km-de-99229971/detay/
  2. veteriner44

E F S A N E 3 KAPI 3000CC V6 157.000 KM DE

E F S A N E 3 KAPI 3000CC V6 157.000 KM DE E F S A N E 3 Kapı 3000 cc V6 157.000 km Bilenler bilir ama yine de bilmeyenler için anlatalım. Araç çok temiz kullanılmış olup, Bizden önceki sahibi sadece tekne çekmek için kullanmıştır. Araç yaklaşık 1 yıldır bizde bulunmaktadır...
  3. veteriner44

Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Başoğlu caretta model Arkadaşların görüşünü bekliyorum,saygılarımla... http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-cekme-karavan-tertemiz-basoglu-caretta-93008341/detay
  4. veteriner44

Sigarayı Bırakanlar Listesi

Ynt: Sigarayı Bırakanlar Listesi 18 mayıs'ta ben de bıraktım çok şükür.
  5. veteriner44

Mitsubishi'ciler Peki Biz Kaç Kişiyiz?

Ynt: Mitsubishi'ciler Peki Biz Kaç Kişiyiz? 01- Umut ÖCAL (umutkaptan) - L200 4x4 - Kocaeli[/size]02- Serhat Çakır (semuca) - L200 2008 - Samsun/İstanbul03- Hakan Gürel (hagurel) - L200 Magnum 4X4 2001 Mengen / BOLU04- Barış Sezgin...
  6. veteriner44

Cb Telsiz ::::: Güvenlik Amaçlı ::::::

Ynt: Cb Telsiz ::::: Güvenlik Amaçlı :::::: Bilgilendirme için çok teşekkür ederim.
  7. veteriner44

Ynt: Cb Telsiz :::::: Güvenlik Amaçlı ::::::: Bilgilendirme için çok teşekkür ederim.
  8. veteriner44

Malatyta'da Serbest Veteriner Hekimim. İşimiz gereği, köy yollarında,arazideyiz. Yeni bir arazi aracı aldım. Telefon çekmez bir yerde başımıza bir iş gelir veya başkalarının yardıma ihtiyacı olabilir ,ne olur ne olmaz diye cb telsiz almayı düşünüyorum. Forumda elimden geldiğince yazıları okumaya...
  9. veteriner44

Pajerro 3.0 için direksiyon amortisörü

Pajerro 3.0 v6 kısa şasi 3 kapı için direksiyon amortisörü uygulanabilir mi? Daha önce yapan arkadaş vavrsa malzeme ve işçilik ve uygulama sonrası deneyimlerini aktarabilirse memnun olurum. Saygılarımla...
  10. veteriner44

Full Offroad Donanımlı Defender 110 TD

Ynt: Full Offroad Donanımlı Defender 110 TD Binek araçla takas düşünür müsünüz?
  11. veteriner44

Gezenbilir Malatya Grubu

Ynt: Gezenbilir Malatya Grubu Sayın Hocam, 10-12 bin TL. bütçe ile off-road olmaz. Olsa olsa cj5 tarzı araçlar olabilir.Onlarda da orjinallik bulamazsınız. Yani off road donanımlı,kaporta,motor,yürürü temiz olarak zor. Bütçeyi biraz daha zorlama imkanı olabilirse, Lada Niva, Suzuki Vitara...
  12. veteriner44

Bu Defendere ne dersiniz ?

Ynt: Bu Defendere ne dersiniz ? Değil ilk mesajda da yazmıştım. Off road donanımı önemli olduğundan.İşletme masrafı uygun bir araç olarak görüyürum Defender'leri.
  13. veteriner44

Ynt: Bu Defendere ne dersiniz ? Hangi kurumun ihalesiydi? Telekom mu ? Bir de Malatya da ki telekom ihalesinde yanılmıyorsam 26000 tl gibi bir fiyat vardı. Bu ne ya? Hurdaya bu fiyat daha çok geldi bana.
  14. veteriner44

Ynt: Bu Defendere ne dersiniz ? Sevgil dostlar, Değerli vaktinizi ayırıp, cevap yazdığınız için teşekkür ederim. Başta da dediğim gibi bende 2002 model Nissan X-Trail var. Siteye ilanı koydum. Linki aşağıda Bu iki aracı takas etsek ben üste minimum ne kadar alayım ? Kendi aracıma reel piyasa...
  15. veteriner44

Ynt: Bu Defendere ne dersiniz ? Ne kadar aralığında bir değer biçersiniz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri