utkubilal kullanıcısının son içeriği

1. utkubilal

İgo Primo Full Son Versiyon 3 Haritalı

lisans dosyası All_iGO_Licenses.rar
  2. utkubilal

evet doğrudur, birde lisans dosyası vericem onuda gereken yere atıp deneme yapın, IRAK.rar MOLDOVYA.rar RUSYA.rar ROMANYA.rar SLOVAKYA.rar UKRAYNA.rar POLONYA.rar
  3. utkubilal

Aleyküm selam, iGO_Avic.rar var bende kurulumuda şöyle; rar dan igo klasörünü çıkarıp android cihazının ana hafızasına atıyorsunuz, dosya yöneticisinden igo avic klasörünün içindeki apk yı kuruyorsunuz, bu kadar. normalde internet kullanmaz uygulama fakat trafik tmc bilgisi açıkolursa trafik...
  4. utkubilal

bu konudaki program eski olduğu için kaldırdım, igo avic var bende isterseniz onu vereyim.
  5. utkubilal

Klasör içinde olan poi ve speedcam var onun dışında ayrı ayrı indiremiyor ve yüklemeyorum. Önemli Not: 3 gün içinde linkler silinecek, bilginiz olsun. ALMANYA.rar AVUSTURALYA.rar BELÇİKA.rar BULGARİSTAN.rar DANİMARKA.rar HIRVATİSTAN.rar HOLLANDA.rar ISVEC.rar MAKEDONYA.rar POLONYA.rar...
  6. utkubilal

Bende 2018.11 tarihli olan var, haritalar içinde yeni kayıt oluşursa klasöre koyuyordum, speedcam klasörünün içindeki bütün dosyaları igo/content içinde aynı isimli klasöre kopyalayın. speedcam.rar
  7. utkubilal

Hangi ülkeleri istiyorsunuz?
  8. utkubilal

Wince Işletim Sistemi Için İgo Nextgen

Merhaba, yenisi bende yok henüz ilgilenmeye fırsatım olmadı, iş güçten fırsat bulamıyorum. bulduğumda yayınlamaya çalışırım.
  9. utkubilal

Yeni Konu Açabilmek İçin 20 Mesaj Sınırlaması Konulsa?

Evet bende @rumelian arkadaşımıza katılıyorum, forumda 1 mesaj yazıpta istediğini alıp bir daha girmeyen insanlar var. daha önce bende bu konuyu irdelemiştim, bu ve bunun gibi tedbirlerin foruma yararı olacağını sanıyorum.
  10. utkubilal

Buyrun; WİNCE-iGO Nextgen 9.18.40.671989.rar WİNCE İGO PRİMO 9.6.13.267029.rar
  11. utkubilal

uyarı olarak ne yazıyor? ekran çözünürlülüğü uyarısımı veriyor? aşağıdaki linkteki uygulamayı denermisiniz WİNCE İGO PRİMO 9.6.13.267029.rar
  12. utkubilal

WİNCE-iGO Nextgen 9.18.40.671989.rar
  13. utkubilal

All_iGO_Licenses.rar linkler açık zaten. indirmeyi tamamladıysanız kapatıcam.
  14. utkubilal

yok ölmedi yaşıyor:) WİNCE İGO PRİMO 9.6.13.267029.rar WİNCE-iGO Nextgen 9.18.40.671989.rar global_cfg.zip belirli aralıklarla linkleri kapatıyorum.
  15. utkubilal

Maalesef, kendiniz yapmak zorundasınız.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35