ufukali kullanıcısının son içeriği

1. U

89 1.5 Kabin Hilux Için Jant Lastik (muayene Amaçli)

Herkese selamlar; Hersene farklı bir nedenle muayeneden bırakıyorlar. Bu senenin olayı ise jant lastik uyumsuzmuş. Neyse sonuç olarak 225/65/15 6 bijon jant ve lastiğe ihtiyacım var. Muayene sürem bitmeden yardımcı olacak bir arkadaş varsa çok memnun olurum. Saygılar...
  2. U

86 Hilux Nasıl Sökülür ve Toplanır ?..

Ynt: 86 Hilux Nasıl Sökülür ve Toplanır ?.. Selam tekrar; Beni yönlendiren arkadaşla birlikte müsait bi zamanda sizi de beklerim. Hem sohbet ederiz hemde yapılan işlemleri değerlendiririz. Ancak o zaman neden bu şekilde olumsuz referans verdiğimi anlayabilirsiniz. Radyatör arızalı denilerek...
  3. U

Ynt: 86 Hilux Nasıl Sökülür ve Toplanır ?.. Aylar sonra tekrar merhaba; Aracı muayene yaptırmak için götürdüğümde bir sürü eksik buldular ve doğal olarak muayene yapmadılar. Yürüyen aksamla ilgili tüm eksikleri giderdim. Power mekanikteki Nihat usta tüm amortisörlerini, deve boynu aks, rotil vs...
  4. U

1986 Hilux Benzin Pompası

Ynt: 1986 Hilux Benzin Pompası bide orayı deneyelim bakalım. yönlendirme için teşekkürler
  5. U

Ynt: 1986 Hilux Benzin Pompası Arkadaşlar selin ticaret bostancıdan 180 tlye pompa satın aldım. Ancak sorun hala devam ediyor. Depoyu söktüm. Pompayı değiştirdim. Elektrik geliyormu diye baktım. Benzin hattını tıkanıklık varmı diye kontrol ettim. Ancak hala pompa benzin basmıyor. Tekrar depoyu...
  6. U

Selamlar; Arkadaşlar 1986 model tek kabin hiluxumun benzin pompası arızalandı. Bu konuda yardımcı olabilecek kimse varmı?
  7. U

Ynt: 86 Hilux Nasıl Sökülür ve Toplanır ?.. selamlar; aranızda daha öncce 86 hilux toplayan varmı acaba? biraz yardıma ihtiyacım varda. 6 aylık emeğin sonunda ancak resimlerdeki noktaya gelebildim ve hala çok eksiğim var.
  8. U

Ynt: 86 Hilux Nasıl Sökülür ve Toplanır ?.. Selamlar tekrar; Araç restorasyonu veya jant yenileme gibi yapmış olduğum çalışmalarımla ilgili http://www.saykar.net/ yada http://www.saykar.net/hassas+kumlama.html sayfalarına bir göz atabilirsiniz.
  9. U

Toyota Hilux SR 5i Tanıyor musunuz ?

Ynt: Toyota Hilux SR 5i Tanıyor musunuz ? evet araç enjektörlü 2.4 REC ama diğerinin ne demek olduğunu henüz bulamadım.
  10. U

Toyota Hilux SR 5i Tanıyor musunuz ?

Ynt: Toyota Hilux SR 5i Tanıyor musunuz ? Galiba benim araç ta sr5 86 model ruhsattan özelliklerini girdiğimde 1986 TOYOTA HILUX (RN66L-MSCEK) SR5 CND XTR T1 ST 22REC EFI MTM 5F CBU HLF W kodu çıkıyor. tek kabin benzinli klimalı falan . daha tam olarak inceleme fırsatım olmadı aracı yaklaşık 4...
  11. U

Ynt: 86 Hilux Nasıl Sökülür ve Toplanır ?.. linkler için teşekkür ederim. Bugün iç döşemeler içinde fiyat aldım. Koltuklar , kapı döşemeleri ve zemin halısı için 300 tl ye anlaşıldı. Suni deri kaplanacak. Umarım araçta güzel durur. Saygılar.
  12. U

Ynt: 86 Hilux Nasıl Sökülür ve Toplanır ?.. Bugün 4 adet kullanılmış jant ve lastik aldım. 6 bijon 139,7 ölçülerinde kadmiyum kaplamalı (mengelsin çakması) çin malı 15" jantlar ve üzerindeki 255 70 15 ölçüsündeki kumho lastiklere 500 TL verdim. Aracı bitirebilmek için çok araştırma yapmadan...
  13. U

Ynt: 86 Hilux Nasıl Sökülür ve Toplanır ?.. Yaptığın yorumlar için teşekkür ederim. Bende özellikle fiyatları gönderdim karşılaştırma yapabilmemiz için. Sizden gelen fiyatlara dayanarak bende rahatlıkla pazarlık yapabilirim. Henüz aracın işlemleri bitmediği için pazarlık yapabilme gibi bir...
  14. U

Ynt: 86 Hilux Nasıl Sökülür ve Toplanır ?.. Şu an için resimleri koyamıyorum çünkü araç hala garajda ve eksiklerini tamamlamaya çalışıyoruz. Bu ay sonu gibi bitirmeyi düşünüyorum. O zaman bolca resim ekliycem. Şu ana kadar yapılanların listesini ve fiyatlarını veriyorum. Belki aramızdan...
  15. U

Ynt: 86 Hilux Nasıl Sökülür ve Toplanır ?.. Selamlar; Aracın kaporta ve boya işlemleri bitti ve artık makyajlama işlerinegeçildi. Değiştirilmesi gereken parçalar: Arka stoplar ve ön far camları Dikiz aynası nikelajlı çitalar Kırdığım cam açma kolları:) Ön panjur toyota yazısı Kapı ve marş...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri