twinkerem kullanıcısının son içeriği

1. T

camel trophy defender

Ynt: camel trophy defender 20milyar parayi caldirsam bukadar zoruma gitmezdi,lanet olsun bu arabayi alipta yaptirdigim harcadigim zamanima!!!
  2. T

camel trophy defender

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-camel-trophy-51832206/detay/ ilandaki aracımı satıyorum.satma nedenim acil paraya ihtiyacım olduğu içindir.fiyat temsilidir arayın görüşelim
  3. T

Defender için Hidrolik Direksiyon ve Simidi

Ynt: Defender için Hidrolik Direksiyon ve Simidi farların üzerine tel almak istiyorum ama fiyatlar ne durumda bilemiyorum?bilginiz warmı bu konuda?
  4. T

Ynt: Defender için Hidrolik Direksiyon ve Simidi usta transit t15 pompasının üzerine orijinal we sıfır land rover kasnağını taktı birebir uyuyor zaten vida yerleri filan.krank kasnağıda yine orjinal land roverın çıkması takıldı.belkide ses normaldir.ben lüx arabalarda olmadığı için stresmi...
  5. T

Ynt: Defender için Hidrolik Direksiyon ve Simidi bunu tam olarak nasıl anlayabilirim.direksiyon çok rahat şekilde çalışıyo sadece hidrolik sesi geliyo.herkes normal diyo tabi ama.pompa sıfır pompa takıldı.
  6. T

Ynt: Defender için Hidrolik Direksiyon ve Simidi direkyon oldu hidrolik süpper bişeymiş koskoca defender la dalga geçiyorum resmen sürerken :) buarada masraf 1940 tl tuttu :( üstelik sağolsun eski direksiyon kutumu ustam işçilik parası niyetine almasına rağmen. fotoğraf çekemedim ben işteyken...
  7. T

Ynt: Defender için Hidrolik Direksiyon ve Simidi fiyat 1240 tl tuttu :) pahalı olduğunu biliyorum ama direksiyon işi şansa bırakılacak bişey olmadığını düşünüyorum.şimdi hdrolik sistemi takılırken benim aracımdan parça sökülecekmi?sökülecekse hangi parçalar?bu parçaları ne yapayım satayımmı...
  8. T

Ynt: Defender için Hidrolik Direksiyon ve Simidi ankara gaye otomotivden sıfır kutu,2 hortum ve yağ kutusu siparişi werdik.direksiyon pompasını usta transit t15 uyarladığını söyledi onu kullancaz.kasnak flnda çıkmacılardan araştırıcaz bakalım.montaj aşamasında foto eklerim artık.
  9. T

Ynt: Defender için Hidrolik Direksiyon ve Simidi walla çok açıklayıcı olmuş teşekkür ederim ilginize
  10. T

MAHİNDRA SORUN ELİMDEN GELDİĞİNCE CEVAP VEREYİM

Ynt: MAHİNDRA SORUN ELİMDEN GELDİĞİNCE CEVAP VEREYİM yurtdışında mahindranın cj tarzı modeli war türkiyeye gelmeyecekmi?
  11. T

ALM - Acmat

Ynt: ALM - Acmat offff o ne baaa korktum walla :)
  12. T

Bu da Benim Defans Oyuncum LR.

Ynt: Bu da Benim Defans Oyuncum LR. waybe uzun hikaye )
  13. T

Trafikte Hayat Kurtaran Teknikler

Ynt: Trafikte Hayat Kurtaran Teknikler bilgiler için teşekkürler
  14. T

Defender'de Hatalar - Performans Kayıpları

Ynt: Defender'de Hatalar - Performans Kayıpları kasa hafifte şasi ağır yaa
  15. T

Ynt: Defender için Hidrolik Direksiyon ve Simidi alanyadayım.herkes birşey söylüyor.ingiliz yan sanayisi iyi olmuyo.iyi oluyo.kafam karıştı walla :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR