tufan1 kullanıcısının son içeriği

1. tufan1

Tahoe Ve Diğerleri

[İyi günler 2012 de 45000 tl ye sattığım 98 üç kapılı tahoemu 2017 aralık ayında 98000 tl ye geri aldım işte bu böyle bi rahatsızlık saygılarımla
  2. tufan1

22.06.2014 Andoff Offroad Yarışları

Ynt: 22.06.2014 Andoff Offroad Yarışları sakın bodrum gibi olmasın ;) gelde bir istişare yapalım . araçlara ne yapıcaz ne yapmıcaz .. senin teknik bilgine ihtiyaç var .görüşmek üzere iyi bayramlar. :) :)
  3. tufan1

22.06.2014 Andoff Offroad Yarışları

Ynt: 22.06.2014 Andoff Offroad Yarışları yürü burak kardeşim kim tutar seni istanbulada bekleriz selamlar .tahoe aşkına... :)
  4. tufan1

Tavsiyeleriniz

Ynt: Tavsiyeleriniz yokmu bu konuda fikir beyan edecek kimse ben illa 315.70 16 lastik koymayı düşünüyorum ama yükseltme işini nasıl, nerede kitlemi, kitsizmi, takozmu, torsiyonmu bilmiyorum . yardııım ???
  5. tufan1

Acil Görüşleriniz

Ynt: Acil Görüşleriniz 98 tahoe gitti 96 yukon gt geldi aslına bakarsanız ikiside aynı b...n soyu fakat eskisinde takoz yükseltme vardı 33.12.5 15 lastik bayağı bir heybetliydi fakat o zamanlar biraz acemi idik şimdi yine bir yükseltme düşünüyorum işinin ehli bu araçları tanıyan biraz daha...
  6. tufan1

Tavsiyeleriniz

96 yukongt sport um a yükseltme yapacağım 33.12.5 .15 veya 35 .12.5 15 lastik koymayı düşünüyorum .daha önce 98 tahoe sportta 33 vardı fakat 35 nasıl olur .istediğim hem görsel hem işlevsellik malum araç ağır fakat motor çok güçlü daha önceki aracımda torsiyonları bozmadan 6inçlik takoz...
  7. tufan1

Ankaradan Merhabalar 1987 Gmc Jimmy (blazer K5) 6.2 Diesel Turbo(satılıktır)

Ynt: Ankaradan Merhabalar 1987 Gmc Jimmy (blazer K5) 6.2 Diesel Turbo(satılıktır) takip..
  8. tufan1

Ankaradan Merhabalar 1987 Gmc Jimmy (blazer K5) 6.2 Diesel Turbo(satılıktır)

Ynt: Ankaradan Merhabalar 1987 Gmc Jimmy (blazer K5) 6.2 Diesel Turbo(satılıktır) öncelikle hayırlı işler dilerim bu araçla ilgili ..modifikasyon..yükseltme vs bir bilgilendirirseniz sevinirim .98 tahoe sportumu ankaraya gönderdim belki bunu istanbula getiririz.iyi günler...
  9. tufan1

Ses Yalitim

Ynt: Ses Yalitim pendik oto sanayide lada servisi kaner usta var bu işin profu ..iyi günler
  10. tufan1

Sıradaki Gezimiz Tüm Sevenlere Gelsin..

Ynt: Sıradaki Gezimiz Tüm Sevenlere Gelsin.. bendende bi takip beyaa ;)
  11. tufan1

Lada Samara Sport Modifikasyonu

Ynt: Lada Samara Sport Modifikasyonu kaner için yeni bir slagon buldum . kaner aracınıza değer katar :) yine döktürmüşsün en kısa zamanda yanına uğrayacağım hayırlı işler.
  12. tufan1

Chevrolet-tahoe Hakk. - Bilmedikleriniz

Ynt: Chevrolet-tahoe Hakk. - Bilmedikleriniz Yavuz bey bendede 1998 sport var benim aracımda kadran mil değil km olarak mevcut birde koltuk desenleri 2000 ve üzeri araçlarda olan modelden bunun sebebi nedir aracı aldığım kişi orjinalında olduğunu söyledi yardımcı olurmusunuz .teşekkürler ha...
  13. tufan1

Acil Görüşleriniz

Ynt: Acil Görüşleriniz neyse yorulmayın vazgeçtim
  14. tufan1

1998 Chevrolet Tahoe 5.7 V8 Mi Discovery 3 Mü

arkadaşlar bugün itibarı ile tahoe sport aracıma ciddi müşteri var. fakat çok kararsızım yerine koyabileceğim bir araç olarak discovery3 dizel düşündüm yardımlarınızı bekliyorum. :) :)
  15. tufan1

Acil Görüşleriniz

1998 tahoe sport aracıma müşteri çıktı yerine discovery 3 düşünüyorum. artıları eksileri paylaşırsanız çok sevinirim saygılar..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri