Travis kullanıcısının son içeriği

1. Travis

1996 Grand Cherokee 5.2 Yağlar Hakkında

:sweatsmile: Ben bir şeyleri yanlış yapıyorum ama hadi hayırlısı.. Yine de buradan bir feyiz almayı deneyeyim. Efendim, şimdi ben eski yağı bir yağ pompası aracılığıyla boşalttım. Sıvı seviyesi (çıkan sıvı saydam olmayan, böyle koyu-siyah-kırmızı renkteydi) pompanın alamayacağı raddeye...
  2. Travis

Eyvallah @VolkanGurcan hocam.. Bir iki yerde de dediğiniz gibi bilgiye rastladım, ne olur ne olmaz buradan da bir sorayım istedim; çok teşekkür ederim. :)
  3. Travis

Selamlar herkese.. Madem yağlardan bahsedilmiş ayrı bir konu açmak istemedim. Benim kızın (96 GC 5.2L) direksiyon hidrolik yağını değiştirmek istiyorum ama bir akıl tutup Liqui Moly Direksiyon ve Merkezi Hidrolik yağını aldım. Sadece direksiyon hidroliği olarak kullanmak niyetindeyim ama...
  4. Travis

1997 Model Jeep Grand Cherokee 5.2l Yenileme

Nasıl bulursunuz bilmem ama bunun gibi bir videonun Türkiye'de hazırlanmış muadili yok diye biliyorum. Linki aşağıda; umarım faydalı olur, keyif verir... Video: https://www.youtube.com/watch?v=IQZQL0OIojg
  5. Travis

Kale Mi Kada Mı?

Ne öğrendiysem pek çok bilgiyi buradan aldım; yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
  6. Travis

Kale Mi Kada Mı?

Son bir soru daha sorabilir miyim? :) Kimi, orjinali 81C diyor kimi ise 90C.. Ciddi bir fark mıdır bu, ne dersiniz?
  7. Travis

Kale Mi Kada Mı?

Aynen üstat, 210F, ben yanlış yazmışım.. :/ :)
  8. Travis

Kale Mi Kada Mı?

Uzun bir aradan sonra tekrar selamlar herkese.. Bizim kız yine sukoyu verdi.. :) Daha önce de belirttiğim gibi radyatör + alt/üst hortumlar değiştiğinde arabanın hararet problemini çözmüştük. Gerçi sıkışık Çanakkale feribot trafiğinde biraz orta ibreyi (120F) geçtiği zamanlar oldu, o zamanlar...
  9. Travis

Grand Cherokee 5.2 94 (zj) Ön Şaft

Sorma üstat, kapı klipsleri bile farklı.. :/ "Yahu kapı klipsi sonuçta, neden değiştirirsin be adam!" deyip kalıyorsun araç başında. :)
  10. Travis

94 Grand Cherokee Zj Far Ampülü Tavsiyesi

Sizinkiler cam mıydı üstat, yoksa mika mı?
  11. Travis

Grand Cherokee 5.2 94 (zj) Ön Şaft

Yol bilgisayarı için ben de arayıştaydım bir süre. "Çıkmacılar" denen yerler var, fiyatlar maalesef sabit bir aralıkta değil. 1.500TL isteyen de var 850-900TL gibi bir fiyat isteyen de. En son -nerede olduğunu hatırlamıyorum- 2.000TL fiyat çeken olmuştu. Daha önce konuyla ilgili yazılanlardan...
  12. Travis

İlk Araç - Sorular - Öneriler - Gc 5.2 V8

Genç arkadaşım selam, Tecrübesi olan üyelerin yorumlarına mutlaka kulak kabartmanı öneririm. Şu an bulunduğun noktada ZJ kasalarla dair hevesin kırılmasını istemem ama mali durumun ortalama koşullardaysa ilk araba için kendine başka seçenekler bulman selametin adına daha iyi olur sanırım. Bir...
  13. Travis

önemli zj için küçük bir t.o map-ıca-tps-o2 den birisi arıza yaparsa ne yapcaz

Paylaşım gibi paylaşım.. :) Emeklerinize bereket @y-bsungur & @enverce
  14. Travis

Aks Güçlendirme

Büyük geçmiş olsun, forumda -eskinin değimiyle- "sörf" yaparken birden kayaya toslamış gibi oldum fotoğrafı görünce. @kasirga1 'in de dediği gibi Allah'tan otobanda yaşanmamış. Son servis ziyaretimde benim zj'ye yapılması gerekenler arasında da bu işlem vardı. Ben arabayı aldığımdan beri...
  15. Travis

Land Rover Defender 2.5 Benzinli Bu Fiyata Alınır Mı ?

Keşke öyle olsa.. Malum sitedeki Defender fiyatlarına bakıyorum, yani, şimdi birşey yazacağım, Defender sahipleri alınsın istemem. :smiley: Enflasyon kavramını doğru algılayamadığımdandır belki, bu hesapla benim ZJ'yi eksiklerini tamamladıktan sonra 300.000$'den ilana koyabilirim sanırım. :P :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri