TOPUZ19 kullanıcısının son içeriği

1. T

Lada 4x4 Urban/5 Kapı İlk Deneyimler

Bilgilendirme için teşekkürler.
  2. T

Lada 4x4 Urban/5 Kapı İlk Deneyimler

Merhabalar, Anlattıklarınızdan tam benim istediğim araç budur sonucuna vardım. Bu güne kadar Suzuki Vitara,l200 pikap son olarakta LR DEFENDER araçlarını kullanma fırsatım oldu.Hepsinin kendine göre avantaj-dezavantajları var.Yakıt,bagaj,eski model oldukları için işletim masrafları vb.gibi. 5...
  3. T

Opel Frontera 2.0 Sport Bakım Yaptırıyorum Lpg Tankını Simit Olarak Taktıran Varmı Projesini Paylaş

Merhabalar... Fronterta da görmedim ama Pajeroda benzin deposunu ıptal etmişler yerine simit tank koymuşlar yanınada 10 lt. benzin bidonu koymuşlar çok güzel olmuştu.Bi inceleyin olabilirliğini derim... Kazasız günlerde kullanın aracınızı ...
  4. T

Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi.

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi.
  5. T

Sütçülüğe Dönüş Yaptım

Ynt: Sütçülüğe Dönüş Yaptım Merhaba, Biraz geç gördüm seyyar vinç konusunu. Daha önce DUSTER gurubunda ele alınmıştı diye hatırlıyorum. Bendede 2003 model bi sütçü arabası var:) Seyyar vinç ile ilgili bi gelişme oldumu acaba.Bilgi verirseniz sevinirim. Selam ve saygılar....
  6. T

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi. İlgilenen veya merak eden varsa 2014 GEZENBİLİR festivali Eylül ayı ortalarında olacakmış.(Sedat AÇIL beyden edindiğim bilgidir). Gidebilmek ümidiyle selam ve saygılar...
  7. T

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi. Metin hocam; Eskilere takılıp kalmayalım.... Yeni kareler yaşamak için hazırmısın....
  8. T

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi.
  9. T

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi. Ömer abi; Yeni gördüm,başınız sağolsun.Allahım günahlarını affetsin mekanı cennet olsun,sizlerede sabırlar versin.
  10. T

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi. Tekrardan, Hayırlı cumalar cemaat....
  11. T

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi. Hayırlı cumalar ahali....
  12. T

Arazi Araçlarına Portal Aks Yapımı (İmal Etme)

Ynt: Arazi Araçlarına Portal Aks Yapımı (imal Etme) Sabırla bekliyoruz.. Özellikle L200 için nasıl olacak acep..
  13. T

Arazi Araçlarına Portal Aks Yapımı (Yükseltme)

Ynt: Arazi Araçlarına Portal Aks Yapımı (yükseltme) Takip edelim... Yanlış hatırlamıyorsam daha önce Trabzonda LR ye uygulanmıştı. Ama buda 'MÜTHİŞ' görünüyor.
  14. T

Can Dostumuz Bülent Kök'ü Kaybettik...

Ynt: Can Dostumuz Bülent Kök'ü Kaybettik... Ruhun şad mekanın cennet olsun YİĞİDO......
  15. T

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi. İlk kar da düştüüü!!!! napsak acaba??????????

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri