Tolgatoyota kullanıcısının son içeriği

1. Tolgatoyota

92 Cherokee Xj - Görüşlerinize Ihtiyaç...

Merhaba, güncel. 96 model öncesi stok xj aranıyor...
  2. Tolgatoyota

Hocam açıklamanız için teşekkür ederim. Gayet açık ve doğru cümleler. "Nascar Jeep Servis, Jeep Garage, Akgün Aydın, HMC Garage" gerekirse bu ustalarla da iletişime geçeceğim. Tesadüfen biriyle tanıştım. 94 model 2.5 benzin manuel vites sahibi. gidip bakıcam arabasına. istediğim gibi temiz...
  3. Tolgatoyota

Evet pahalıydı ama o kıvamda bi araca sahip olmak için 35 45 bandındaki araçları o hale getirmek 55 civarına imkansız malesef. O yüzden alırken kaporta iç mekan temiz alıp gerekirse 5 10 lira fazla vermeye razıyım. İlandaki aracı almadığıma pişmanım açıkçası. 54 demişti son. Biraz daha düşürüp...
  4. Tolgatoyota

Hocam aklınızda varsa ertelemeyin benim gibi pişman olursunuz. Yukarda paylaştığım araç 5 10 lira pahalıydı belki ama öyle düzgün bi araç da ben hiç görmedim. Nasıl pişmanım anlatamam. Ben ZJ düşünmüyorum malesef. ZJ çok daha fazla var temizini stok halde bulmak xj ye göre daha kolay aslında...
  5. Tolgatoyota

Tam belirtmemişim afedersiniz; 92-95 arası high output öncelikli olmak üzere yapılı olmayan stok temiz araç arıyorum.
  6. Tolgatoyota

Merhaba. Stok araç arıyorum.
  7. Tolgatoyota

güncel.. Temiz orjinal xj aranıyor...
  8. Tolgatoyota

merhabalar, abiler yok mu düzgün bi XJ ilandakilerin dışında...
  9. Tolgatoyota

Malesef yapılı araç bakmıyorum. Ben araca gidip baktım toplanmış değil. Boyası fotolardan yeni gibi gözüküyor ama boyanmış değil keza döşemeler de öyle. Araç baya hoşuma gitti ama 50 60 arasına 2.7 CRD ler var. Karekasa fiyatları uçmuş ama alan satan var mı bilmem Bu arada site içerisinde...
  10. Tolgatoyota

Mantıklı düşününce grand cherokee daha ağır basıyor tabii ama amerikan arabalarının özelliği hep bir mantıksızlık barındırmaları değil mi:) gönül vermişiz bir kere XJ bambaşka:)
  11. Tolgatoyota

Doğru abi.. Ben 47 48e verse alıcam bakalım.
  12. Tolgatoyota

Bu fiyata almam takibi indirim olacak sahibiyle görüştüm. 48 50 civarı verir benim tahminim. Lastik yılına bakmadım ama boyanmamış araç kendi boyası gibi duruyor. Fotolardan gözükmeyen ufak çizik vs ler var. Boya durumu iyi yani. Yalandan toplanmış bir araç değil aslında.
  13. Tolgatoyota

Herkese merhaba, Aşağıdaki aracı almayı düşünüyorum. Fiyatı biraz fazla. Alıp birkaç sene bineceğim. Bu haftaiçi sonuçlanacak. Araca gidip baktım gerçekten güzel. Sizin düşünceniz nedir? Yardımcı olabilir misiniz sizce ederi nedir? Şimdiden teşekkür ederim. 1992 Jeep Cherokee 4.0 59.000 TL...
  14. Tolgatoyota

hilux hayalim gerçek oldu..1998 2.8 hilux artık benim....

Merhabalar ln 65 - ln106 2.4 dizel veya 2.8 dizel satılık arıyorum ama fiyatlar çok uçmuş. forumumuzda satıık var mıdır tavsiye edebilceğinizbir araç?
  15. Tolgatoyota

1988 Pajero 2,6 Karbüratör Arıyorum.

Pardon değilmiş. Üstte linkini verdiğim araç hakkında yardımcı olabilir misiniz

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri