92 Cherokee Xj - Görüşlerinize Ihtiyaç...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Tolgatoyota Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,259

Etiketler
merhaba,

temiz bir 2002 model WJ fiyatına 92 XJ?
15 yıl da kullanılmamış. bilemedim, bu fiyat yüksek geldi.

tek önerim bakmaya gittiğinizde lastik üretim yılını kontrol edin ya da faturası var mı sorun, yoksa ya da üretim yılı eski ise araç yüzeysel olarak satılmak üzere toplanmış demektir. çünkü lastikler sıfır diye yazılmış.

ayrıca araç komple boyalı duruyor ya da çok temiz saklanmış :smiley:

merhaba,

temiz bir 2002 model WJ fiyatına 92 XJ?
15 yıl da kullanılmamış. bilemedim, bu fiyat yüksek geldi.

tek önerim bakmaya gittiğinizde lastik üretim yılını kontrol edin ya da faturası var mı sorun, yoksa ya da üretim yılı eski ise araç yüzeysel olarak satılmak üzere toplanmış demektir. çünkü lastikler sıfır diye yazılmış.

ayrıca araç komple boyalı duruyor ya da çok temiz saklanmış :smiley:

Bu fiyata almam takibi indirim olacak sahibiyle görüştüm. 48 50 civarı verir benim tahminim.

Lastik yılına bakmadım ama boyanmamış araç kendi boyası gibi duruyor. Fotolardan gözükmeyen ufak çizik vs ler var. Boya durumu iyi yani.

Yalandan toplanmış bir araç değil aslında.

ben çok temiz ise 45 düşünürüm ama yaş dolayısı ile bugüne kadar değilmesi gereken bir sürü parça var, iyi kontrol ettirin.

sanırım araç maslak oto sanayi de bir esnafta, aracı toplamış ve satıyor diye düşünüyorum.
55 altına vermez bence.

ben çok temiz ise 45 düşünürüm ama yaş dolayısı ile bugüne kadar değilmesi gereken bir sürü parça var, iyi kontrol ettirin.

sanırım araç maslak oto sanayi de bir esnafta, aracı toplamış ve satıyor diye düşünüyorum.
55 altına vermez bence.
Doğru abi.. Ben 47 48e verse alıcam bakalım.

48 bin tl verecek olsaydım 1993 1995 arası grand cherokee alırdım herhalde.

Çok pahalı, motor hariç revize edilmiş,donanımlısını o paraya satıyorlar ki o araçların üzerinde şu günün parası ile en az 40-50 bin TL masraf var. İlla orjinal mi almak istiyorsunuz,offroad donanımlı bakmaz mısınız?

Çok pahalı, motor hariç revize edilmiş,donanımlısını o paraya satıyorlar ki o araçların üzerinde şu günün parası ile en az 40-50 bin TL masraf var. İlla orjinal mi almak istiyorsunuz,offroad donanımlı bakmaz mısınız?

Malesef yapılı araç bakmıyorum.
Ben araca gidip baktım toplanmış değil. Boyası fotolardan yeni gibi gözüküyor ama boyanmış değil keza döşemeler de öyle.
Araç baya hoşuma gitti ama 50 60 arasına 2.7 CRD ler var. Karekasa fiyatları uçmuş ama alan satan var mı bilmem

Bu arada site içerisinde tavsiye edeceğiniz ilana düşmemiş düzgün araç varsa düşünürüm.

İyi akşamlar.

Tam belirtmemişim afedersiniz;

92-95 arası high output öncelikli olmak üzere yapılı olmayan stok temiz araç arıyorum.

Bence bir zj alın sıfırlayın kronik Bi kaç hastalığı var onlar giderilmiş olursa sorunsuz binersiniz hatta şuan ilanda Bi araç var off road yaparken küçük Bi takla atmış sanırım yani gönül diyor ki al koy kenara yedek yap 22 bin TL bu arabanın 2 dif+şanzıman yapıyor 22 bin lira kararsızım kapılar koltuklar vs vs çiçek ben ce amaç binmekse 5.2 lerde o ilanı kaçırmayın zira ben her an Bi delilik yapabilirim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,495
Kayıtlı Üye Sayımız
172,157
Kaydolan Son Üyemiz
Hkndm

SON KONULAR

Geri