tncybttl kullanıcısının son içeriği

1. T

Uyku Tulumu Tavsiye Lütfen

F/P olarak decathlon 0/-5 derece olan tulumu öneririm. Şuan fiyatı indirimde 330 TL ve deuter orbit 1100 ayarında bir tulum. Neredeyse yarı fiyatı. 5 yıl garantili. 13 aydır sayısız faaliyette kullandım.
  2. T

Polish Lavvu (bushcraft Kanvas Tent/çadır)

Hocam ürün 21 euro, ucuz kargo 9 Euro toplam 30 euro. Ekstra ücret çıkıyor mu ? Birde pahalı olan dhl 13 euro kargo var. içinden orta direk çıkıyor mu ?
  3. T

Polish Lavvu (bushcraft Kanvas Tent/çadır)

Arkadaşlar son durum nedir ? Kim nerede yaptırdı ? Bende böyle bir çadır istiyorum.
  4. T

750 Kg Altı Sıfır Çekme Karavan Önerileri

İçi boş Yerliye 60-70 bin tl vermeyin arkadaşlar. Onlarda satamayınca fiyatı düşürecekler. Bu işler böyle. Alan olduğu için fiyatları yükseltiyorlar. 20-30 a mal edip 60-70 e yüzde 100 yüzde 150 kar edip satıyorlar. 750 kg altı O1 belge veriyor ama o bile tam sağlıklı değil. Dolar 7 olduğunda 20...
  5. T

Bizim suçumuz. Tabiki yerli karavanlar daha düşük fiyata inebilir. Gidiyoruz içi boş yerli karavanlara ithal karavandan 5-10 bin düşük diye 60-70 bin tl veriyoruz. Kalitesi ve ekipmanları da daha düşük. Alırsak adam satarsa tabi fiyatı yükseltir. Almazsak onlarda satış için düşürecekler eli...
  6. T

@Demirak hocam liste çok güzel. Bir de fiyatlarını yazsanız tadından yenmez.
  7. T

YouTube de bir video da görmüştüm 100W çanta şeklinde açılır panel kullanıyorlardı. Aynen dediğiniz gibi uzun kablosu var karavan gölgede panel güneşte.
  8. T

Hocam nasıl ağırlığa takılmayalım ki ? Karavan 750 kg ın üstünde ise nasıl O1 belgesi verilecek ? Verilen ve 750 kg üstü olan karavan yasal olur mu hiç ? Bugün tartılmaz yarın bir kanun çıkar tartılmaya başlar sonra patlarsın. Bir kazaya karışırsın O1 vardır ama ağırlık ölçülür fazla çıkar al...
  9. T

May 3600 için sen son kaç tl fiyat aldınız ?
  10. T

May 3600 de 01 belgesi var ve ağırlığı 680 kg civarı. Ekstra takılacak güneş paneli ve yük ile 800 kg anca olur bence. Fiyat olarak da 35 bin tl yazmışlar. Ranzalı 4 kişilik bir model. Sizce nasıl bir karavan ?
  11. T

Öncelikle mesajınız için çok teşekkür ederim. 750 kg altı carpento,ortis,pino,caretta uncle vb. karavanlar benim bütçemi aşıyor. Güney karavanı yerinde inceledim ve o fiyata işçilik ve kalite çok düşük buldum (kendi görüşüm). NK karavan ise çok şikayet almış. Geriye May 3600 modeli kalıyor. Şuan...
  12. T

Merhabalar, 2-3 aydır araştırma yapıyorum. Bir karavan almak istiyorum. Sizce Gündoğdu karavanın leyli 2.40 modeli nasıldır ? Fiyat/performans anlamında düşündüğüm için çok yüksek bütçem yok. Son olarak 2. El 750 kg altı karavan alırken satış nasıl yapılıyor ? Ruhsat vs. olmadığı için sözleşme...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri