ThePunisher kullanıcısının son içeriği

1. ThePunisher

Satilik 1997 Ford Explorer

malum sitede satis ilani mevcut.Ilan numarasi 601502907
  2. ThePunisher

Saatilik Explorer Sag/sol Ayna Gövde/klima Paneli

elimde kendi 97´ford explorer aracimdan cikma sag sol ayna gövdesi birisinde aynasida mevcut,elektrikli calisir durumda,1 adet klima paneli var sicak soguk ayari bozuk bosa dönüyor ama sicak soguk ayarlamasi calisiyor.Malum sitede ilanim var ilan numaralari üzerinde bakabilirsiniz. 1997 ford...
  3. ThePunisher

Eksoz Önerisi Olan Ve Orjinal Kumanda Ihtiyacı Olan ?

elektorniksiz nerde satiliyor istanbulda? telefon yada adres verebilirmisin rica etsem? birde elektronikli fazla getirirse talibim :) cok sevinirim
  4. ThePunisher

Eksoz Önerisi Olan Ve Orjinal Kumanda Ihtiyacı Olan ?

kendi ford explorerime 2 tane Flowmaster super 44 taktirmayi düsünüyorum,kumanda konusuna gelince benim 2 orijinal kumandada sIKINtili ,sifir yada temiz 2.el nerden temin edebiliyorsun? öyle imkanin varsa dügmeleri problemsiz isterim 2 tane isterim :) sadece kumanda kilifi da olabilir(...
  5. ThePunisher

1997 Ford Explorer Yedek Parca/aksesuar

herkese ilk önce iyi bayramlar, aracimi satip Porsche Cayenne Turbo yada range rover 4.4 v8 almayi düsündüm ama fordumdan vazgecemiyorum müthis sürüs keyfi aliyorum gercekten cok konforlu ve güven veren bir arac,yazin istanbuldan antalyaya tatile gittim hemen hemen 720 km yolu 170 TL LPG yakiti...
  6. ThePunisher

Yeni Explorerim :)

Ynt: Yeni Explorerim :) Fiyati Güncelledim 23.000TL, azda olsa adettendir pazarlik payi vardir. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-ford-0-masrafsiz-ford-explorer-4.0-v6-4x4-173830836/detay/
  7. ThePunisher

Ynt: Yeni Explorerim :) aracima 15000 TLye yakin masraf yaptiktan sonra, bazi maddi sebeblerden dolayi satmam gerekiyor malum siteye yeni ilan verdim belki yaninda olmaya bilir ilan no. 173830836 aracima maslakta GM American seviste bakimlari yapilmis ve kayitlidir benden önceki sahibide...
  8. ThePunisher

Ynt: Yeni Explorerim :) aracimi satmaktan vazgectim kullanmaya,masrafa devam :)
  9. ThePunisher

Explorer Genel Bilgi Tazeleme

Ynt: Explorer Genel Bilgi Tazeleme 97 model explorerim var ve bu güne kadar immobilizer ile en ufak bir sorun yasamadim cevremdki explerercilrdanda böyle bir problem daha duymadim,enteresan.
  10. ThePunisher

Ynt: Yeni Explorerim :) Aracimi binek arac almak istedigim icin elden cikarmak istiyorum,satilmasada ikinci arac olarak kullanmaya devam edecem,isteyene özelden aracim hakkinda bilgi verebilirim.Pazarlik sünnettir.Istedigim fiyat 25000TL sahibinde ilanim daha onaylanmadigi icin linki daha...
  11. ThePunisher

Ford Explorerim İcin Lastik Ariyorum

aracimin üzerindeki lastik suan 265*70*16 aradigim ebatlar: en az aracimin üzerindeki lastik ebatlarindan istedigim: 285*75*16 Cooper stt olabilir BF Goodrich olabilir,herhangi kaliteli markada olabilir ama 4*4 olsun Ilk tercihim Temiz hesapli 2.el,Uygun fiyata olursa sifirda olabilir.Istanbul...
  12. ThePunisher

Flowmaster Super 44 Ariyorum

Ynt: Flowmaster Super 44 Ariyorum güncel
  13. ThePunisher

Ynt: Flowmaster Super 44 Ariyorum link icin tesekkürler ama ebayden aramiyorum bana mümkünse hatta istanbuldan gidip danisip alabilecegim bir yer olursa daha iyi yoksa ebay gibi sitelere cok baktim. varmi taktiran? youtubedan bakiyorum ve cok güzel bir sesi var ama takan birisinin fikirleri...
  14. ThePunisher

Ynt: Flowmaster Super 44 Ariyorum ?yokmu kimse :)
  15. ThePunisher

Merhaba aracima Flowmaster super 44 uygun oldugunu düsündügüm icin taktirmak istiyorum olursa cift cikislida olabilir,sorum nereden temin edebilirim Istanbulda?siteden sifir kullanilmamis satan olursa memnun olurum hele istanbul ici olursa dahada güzel olur :) yardimlarinizi bekliyorum.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri