tansuyurtseven kullanıcısının son içeriği

1. T

hakan abı merhaba cep telefonunu yazarmısın sana ford explorerle ılgılı sormak ıstedıgım bır...

hakan abı merhaba cep telefonunu yazarmısın sana ford explorerle ılgılı sormak ıstedıgım bır takım seyler var. bi 10 dk'nı calacagım geri dönüş yaparsan cok sevinirim.
  2. T

Merhaba hocam ford explorer ıle ılgılı yorumunuzu okudum sızle telefonda konusmamın bır olanagı...

Merhaba hocam ford explorer ıle ılgılı yorumunuzu okudum sızle telefonda konusmamın bır olanagı varmı acaba aracı almayı cıdden dusunuyorum ama bırkac tereddüt ettiğim nokta var yardımcı olursanız cok sevınırım saygılar.
  3. T

Merhaba hocam ford explorer ıle ılgılı yorumunuzu okudum sızle telefonda konusmamın bır olanagı...

Merhaba hocam ford explorer ıle ılgılı yorumunuzu okudum sızle telefonda konusmamın bır olanagı varmı acaba aracı almayı cıdden dusunuyorum ama bırkac tereddüt ettiğim nokta var yardımcı olursanız cok sevınırım saygılar.
  4. T

Toy :)

Merhaba ben şanlıurfa Birecik ilçesinde öğretmenim Gaziantep bana daha uygun fakat dağcılık klubü ya da benzer bir klüp bulamadım. Yardımcı olabilecek ya da yönlendirebilecek arkadaş varsa sevinirim. Saygılar.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri