sr.85 kullanıcısının son içeriği

1. S

Motokaravan için Midibüs Sınıfına Giren Araçlar Neden Tercih Edilmiyor?

Ynt: Motokaravan için Midibüs Sınıfına Giren Araçlar Neden Tercih Edilmiyor? Sayın sr.85 ( adınızla hitap etmek isterdim) Fazer karavan sahibi Sn Fazıl Erdim, bu forumda mayıs 2009 gibi üretimi durdurduğunu yazmıştı, daha önce. Durumda değişiklik oldu mu bilmiyorum. Oğuz :) İlk önce adım...
  2. S

Ynt: Motokaravan için Midibüs Sınıfına Giren Araçlar Neden Tercih Edilmiyor? http://www.motorkaravan.com/bolum.php?name=topla Buda googleden ararken buldum karavanı yapıyorlar teslim ediyorlar fiyatını burdan belirliyorsunuz en fazla eski paraya göre 45 milyar tutuyor yurt içi yut dışı...
  3. S

Ynt: Motokaravan için Midibüs Sınıfına Giren Araçlar Neden Tercih Edilmiyor? Güzel bir fikirmiş aslında evet asıl soru bu türkiye şartlarında böyle bir yaşam sürdürebilirmiyiz.
  4. S

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Yusuf Aybek (yaybek)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Yusuf Aybek (yaybek) Yusuf abi sen bitirmişsin olayı karavanın hayırlı olsun inşallah bizlerde bir gün senin gibi hayallerimizi gerçekleştirme fırsatı buluruz.
  5. S

Ynt: Motokaravan için Midibüs Sınıfına Giren Araçlar Neden Tercih Edilmiyor? Cevaplarınız için teşşekkür ederim Örnekler güzel tabi bu işlerden pek anlamam yeniyim ama tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum benim düşüncem şuydu www.motokaravan.com diye bir site buldum bu site üzerinden orda...
  6. S

Gezenbilir Ankara Grubu

Ynt: Ynt: Gezenbilir Ankara Grubu Ad - Soyad: Serbay Ayhan Doğum Tarihi ve Yeri: 1985 - Memleket: Semt: Keçiören İlgi Alanı: KARİKATÜR ÇİZMEK DENEME YAZILARI YAZMAK GELİŞİM DOĞA GEZMEK VE BİLİNMEYENLERLE İLGİLENMEK İLGİ ALANIM ÇOK GEZEMEDİM AMA AYAKLARIM ÜZERİNDE DURUNCA HAYATIN ANLAMINI...
  7. S

Ynt: Motokaravan için Midibüs Sınıfına Giren Araçlar Neden Tercih Edilmiyor? Cevabın için teşekkür ederim. İmkan derken daha pahalı tutacağından mı yoksa parçasının zor bulunmasından mı açıklarsan sevinirim .
  8. S

Ynt: Motokaravan için Midibüs Sınıfına Giren Araçlar Neden Tercih Edilmiyor? Örnek resim.
  9. S

Ynt: Motokaravan için Midibüs Sınıfına Giren Araçlar Neden Tercih Edilmiyor? Herkese merhaba sitede yeniyim Tüm forumu okumamış olsamda dikkatimi çeken bir şeydir hep Ford transit fiat ducato ve vw t serisi tarzı araçlar karavan yapılmış veya yapılmak istenmiş. Acaba ıveco minübüs yada başka...
  10. S

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Herkese selamlar ben 23 yaşında üni son sınıf öğrencisi kendim bile anlayamadığım bi adamım Karavanlara bakıyordum burda buldum kendimi doğanın büyüsünde ömür boyu bir karavanda yaşamayı düşünüyorum belki delilik ama hayallerini gerçekleştiren mutlu ölür...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri