softdevel kullanıcısının son içeriği

1. S

Kadjar, Duster, Ve Qashqai'daki 4x4 Sistemi Hk.

Merhaba arkadaşlar, Bildiğim kadarıyla bu araçlardaki (4x4 versionlarında) 4x4 sistemi aynı. 2wd, 4wd lock ve auto modları var. Benim merak ettiğim ise: Bu 4x4 sisteminde, kuru zeminlerde yüksek hızlarda giderken Auto ya da Lock modunda olmanın güvenlik açısından bir faydası var mı? Yani...
  2. S

Dacia Duster - 1500 Devirde Titreme Sorunu

Ynt: Dacia Duster - 1500 Devirde Titreme Sorunu Çok anlamıyorum bu işlerden ama, motor kulaklarından olabilir mi acaba?
  3. S

4x2 SUV'a AT lastik takılır mı?

Ynt: 4x2 SUV'a AT lastik takılır mı? Anladım beyler, Hiç mantıklı bir hareket değil gördüğüm kadarıyla. Teşekkür ederim.
  4. S

Ynt: 4x2 SUV'a AT lastik takılır mı? Çok söylemek istemiyordum aslında. Forumun neresinde Duster lafı geçse kavga çıkıyor :) Duster 1.5 dci
  5. S

Selam arkadaşlar, Ben yeniyim. Konuyla ilgili bilginiz varsa, paylaşırsanız sevinirim.
  6. S

duster ??soru

Ynt: duster ??soru Valla abi gümrük olayını ben de düşünmedim. O yüzden bilemiycem. Almanyaya da yaşayan bi tanıdık vasıtasıyla getirilebilir diye düşünüyorum. herkesin en azından bi tane gurbetçi tanıdığı oluyo bizim ülkede:)
  7. S

Dacia - Duster; İçeriye Gelen Rüzgar Sesi Sorunu

Ynt: Dacia - Duster; İçeriye Gelen Rüzgar Sesi Sorunu yav zaten su alsa, ben direk sınırı geçip romanya'da fabrikanın önüne arabayı çeker, müdürü çağırın derim.
  8. S

duster ??soru

Ynt: duster ??soru imkanınız varsa almanya'dan da getirtebilirsiniz. http://www.lzparts.de/index.php?page=product&info=293
  9. S

Dacia - Duster'in Eksileri

Ynt: Dacia - Duster'in Eksileri Hocam, otobanda beklentileriniz yüksek olmasın. 85bg 1.5 dci modeli ile yapabilceğiniz maks hız 160. Ayrıca 70km/s hızdan sonra içeri gelen müthiş bir rüzgar sesi var. Ama yakıt tüketiminde çok cimri 4x2 1.5 dci modeli.
  10. S

Duster İç Mekan Sesleri

Ynt: Duster İç Mekan Sesleri Sevgili youngsun, Benim de ön kapıların içlerinden sesler geliyor.servise gidip kapıların içlerinden ses geliyor dediğimde bana kapıları dışardan yağlayıp geri verdiler saolsunlar tabi ki bişey değişmedi. Tahminimce sesler kapıların içindeki kilit/cam...
  11. S

Extreme Off Roadçu Duster

Ynt: Extreme Off Roadçu Duster Extreme troll ;)
  12. S

Tümseklerde önden gelen ses?

Ynt: Tümseklerde önden gelen ses? @youngsun, abi içine kurt düşürcem biraz ama, zaten garanti dahilindeyken, amortisör patlasa, çıkan sesin normal olduğunu söyler servis. Senin garanti bitmiş olsaydı, viraj demiri lastiğinden amortisör takozuna kadar herşeyi değiştirerek sorunu çözmeyi teklif...
  13. S

Dışı Travec Tecdrah - İçi Dacia Duster

Ynt: Dışı Travec Tecdrah - İçi Dacia Duster Abi uzaktan kumandalı oyuncaklara benziyor :)
  14. S

Dacia - Duster; İçeriye Gelen Rüzgar Sesi Sorunu

Ynt: Dacia - Duster; İçeriye Gelen Rüzgar Sesi Sorunu Hocam fransa'ya da romanya'ya da gitseniz bunun bir çaresi yok şimdilik. Eğer çaresi bulunursa, Renault,Dacia belki arabaları geri çağırır ve tüm yetkili servislerde yapılır düzeltmesi.
  15. S

Tümseklerde önden gelen ses?

Ynt: Tümseklerde önden gelen ses? Yav bir de gülmeyin ama, lastiklere nitrojen basmak da faydalı olabilir yumuşatmak için. Ben şehir efsanesi sanıyodum ama, denedim farkı hissettim.tavsiye ederim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri