socrates27 kullanıcısının son içeriği

1. S

"Sinan'a Saygı" Fotoğraf Gezisi 2; Sultanahmet'ten Kadırga'ya

Ynt: "Sinan'a Saygı" Fotoğraf Gezisi 2; Sultanahmet'ten Kadırga'ya Merhaba, geç de olsa gruba katılmama rağmen benim için de güzel bir gezi oldu. Önemli olan da bu birliktelik zaten. Belki bir dahaki sefere, Balat, Zeyrek taraflarını dolaşır, eski İstanbul evleri ve sokaklarını...
  2. S

"Sinan'a Saygı" Fotoğraf Gezisi 2; Sultanahmet'ten Kadırga'ya

Merhaba, ben de geliyorum, lütfen listeye ekleyiniz. ( Topkapı sarayı içinde fotoğraf çekimine izin veriyorlar mı ? ) sevgiler Hamdi Özçelikel 01. Seyyahasan (Hasan Kasapoğlu) 02. Yol (Sedat Açıl) 03. Suzan 04. Huzur (Özden Tunçer) 05. Lukas Thiele 06. Zeynep Kesdoğan 07. aura (derya bayrak)...
  3. S

Gezenbilir "Sinan'a Saygı" Fotoğraf Gezisi 1; Beşiktaş'tan Üsküdar'a

Ynt: Mimar Sinan'a saygı yürüyüşü Sağolsun arkadaşlar nasıl fotoğraf yükleneceğini bana öğretebilmek için seferber oldular. Ama emekleri boşa gitmemiş gördüğünüz üzere. herkese teşekkürler. Dolmabahçe sarayından bazı görüntülerimi paylaşmak istedim.
  4. S

Mimar Sinan'a saygı yürüyüşü Ben de bu güzel yürüyüşe şimdilik eski bir fotoğrafımla katılayım dedim. Bakalım bu sefer foto yüklemeyi becerebilecek miyim.
  5. S

Gaziantep Gezilecek Yerler

Ynt: Gezilecek Yerler Gaziantep Boyacı Cami ile ilgili bir fotoğrafı " becerebilirsem " göndereceğim. Bu caminin en önemli özelliklerinden biri, kızaklı, içeri dışarı hareketli bir minberinin olmasıdır. Yanılmıyorsam da yapılış tarihi 1351 dolaylarıdır
  6. S

Nemrut Dağı

Ynt: Nemrut Dağı Nemrut kuşkusuz görülmeye değer yerlerden biri ama, Adıyaman'ın başka güzellikleri de var. Arsemia, yeni Kale, Septimus Severus, Perre antik kenti vb. Fotoğraflarını ve bilgiyi www.ozcelikel.com adresinde bulabilirsiniz
  7. S

Ynt: Gezenbilir "Sinan'a Saygı" Fotoğraf Gezisi 1; Beşiktaş'tan Üsküdar'a Bu geziye biraz geikmeli de olsa katılmayı düşünüyorum. saygılarımla

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

SON KONULAR

Geri