seyyah2222 kullanıcısının son içeriği

1. S

B. K.deniz Gezimiz. Dağ-orman-dere-şelale-göl-kanyon-longöz-fiyord-mağara Fotoları

Ynt: B. K.deniz Gezimiz. Dağ-orman-dere-şelale-göl-kanyon-longöz-fiyord-mağara Fotoları Güzel gezmiş ve belgesel kıvamında detaylı anlatmışsınız. Paylaşımınız için teşekkürler.
  2. S

Şahin

Benim profilimdeki fotoğrafı "kızıl şahin" diye biliyorum.
  3. S

Doğu Karadeniz'de Dağlarında 11 Gün Gezdim. Karadeniz Ne Güzelmiş.

Ynt: Doğu Karadeniz'de Dağlarında 11 Gün Gezdim. Karadeniz Ne Güzelmiş. görüntüler biraz karanlık olmuş ama, yine de güzel bir Hemşin horonu seyrettik.
  4. S

YAŞANAN TERÖRE ARTIK YETER DİYEBİLMEK İÇİN SESİMİZİ DUYURMA ZAMANI

Ynt: YAŞANAN TERÖRE ARTIK YETER DİYEBİLMEK İÇİN SESİMİZİ DUYURMA ZAMANI Bir kutu kibrit çöpünü bir seferde kıramBiazsınız ama teker teker hepsini kırar bitirirsiniz. Bizim durumumuzda aynı. Bizler (bu ülkede yaşayan her ırktan vatanseverler) çoğunlukta olmamıza rağmen teker teker durduğumuz...
  5. S

Cide sahilleri

Ynt: Cide sahilleri Güzel yerler. Özellikle Gideros koyu çok hoşuma gitti. ;)
  6. S

Çıralı Sahili S.O.S.

Ynt: Çıralı Sahili S.O.S. Ben de haberlerde duyduğumda çok üzüldüm ve sinirlendim. Yıllar önce bir belediyenin karpuz standı olarak belirlediği yeri, kendi partisinin gençlik kollarından birilerine adeta bedavaya kiraya verdiğini, kiralayanınsa oldukça yüksek fiyata başkasına kiraya...
  7. S

Abu Dhabi - Dubai

Ynt: Abu Dhabi - Dubai Çok güzel gezi, çok güzel yerler. Kıskandım ;)
  8. S

Ormanda Bir Başına - Survivor Cinsi Macera.

Merhaba, tam olarak Artvin'in neresi acaba?
  9. S

Hangi Kitabı Okuyorum?

Ynt: Hangi Kitabı Okuyorum? En son Tevfik Bir'in "Uyan Ey Türk Gidiyoruz" adlı kitabını okudum. O kadar beğendim ki, sayfamın altına kitabın site adresini ekledim. Bence mutlaka okunması gereken bir kitap.
  10. S

REYHANLIDA KAR SEVİNCİ

Ynt: REYHANLIDA KAR SEVİNCİ Davetinize teşekkür ederim. Selamlar
  11. S

REYHANLIDA KAR SEVİNCİ

Ynt: REYHANLIDA KAR SEVİNCİ Reyhanlı'yı çocukluğumda görmüştüm. Sanırım bir göl vardı, üzerindeki bir restoranda yemek yemiştik. Oturduğumuz yerden göldeki balıkları seyrediyorduk. Epeyi balık vardı. Sayenizde 45-46 sene sonra oraları hatırlamak güzel oldu. Teşekkürler.
  12. S

ÇUKUROVA OFFROAD GRUBU 22 OCAK PAZAR GÜNÜ GÜLEK KARBOĞAZI GEZİSİ

Ynt: ÇUKUROVA OFFROAD GRUBU 22 OCAK PAZAR GÜNÜ GÜLEK KARBOĞAZI GEZİSİ Güzel grup, harika doğa. Orada olmak isterdim :'(
  13. S

KASTAMONU/çatalzeytin

Ynt: KASTAMONU/çatalzeytin Malesef İstanbul - Hopa arasında kuzeyde görmediğim tek ilimiz kastamonu. Bu sene gitmeye niyetim var. Memleketimin her yeri gibi güzel yerler.
  14. S

RAUF DENKTAŞ İÇİN BAŞBAKANLIK YAS İLAN ETTİ

Belki bazılarınız duydu, belki duymadı. T.C. Başbakanlık yaptığı açıklamayla, KKTC kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş'ın vefatı dolayısıyla, 14 Ocak 2012 tarihinden itibaren Denktaş'ın naaşının toprağa verileceği günün bitimine kadar bütün yurtta ve dış temsilciliklerde bayrakların yarıya...
  15. S

RAUF DENKTAŞ

Mustafa Kemal Atatürk'ten sonra bu milletin yetiştirdiği en değerli kişiydi Rauf Raif Denktaş, Kıbrıs Fatihi'ydi. Gerçek devlet adamıydı, tam bir mücadeleciydi, sürekli çalışırdı, ömrünü Türklüğe ve Kıbrıs Davası'na adamıştı, zalimlere karşı yıkılmaz bir duvardı. O yine de yıkılmadı! Vefatını...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri