Serhat&feyman kullanıcısının son içeriği

1. Serhat&feyman

Np300 İçin Çeki Demiri

Arkadaşlar yeni aldığım 2017 model Np300 için projeli çeki demirine ihtiyacım var, internette 5 bine hallediliyor ancak bana 2nci el de olur. Yardımcı olabilecek var mı?
  2. Serhat&feyman

Yeni Nissan Navara

2017 model Navara için projeli çeki demirine ihtiyacım var, yardımcı olabilecek var mı? Piyasada projeli 5 bine buldum.
  3. Serhat&feyman

OK144 ve NISSAN X-TRAIL T31

Merhaba 4-5 yıl 2008 model T31 bindikten sonra Navaraya geçiş yapmıştım, tabi büyük bir pişmanlıktan sonra bugün 2012 model T31 e kapora gönderdim ve forumlara bakmaya başladım. Daha önceki arabamda maxxisin 771 bravo AT kullanmıştım, çok ta memnun kalmıştım ancak yanlarındaki yazılar kabartma...
  4. Serhat&feyman

Ktm Duke 125-200-250 ??

Aslında en mantıklısı dediğiniz gibi servisde motoru olan arkadaşlarla konuşmak, o bu derken bu işi biraz rolantiye bırakmıştım ama bu yaza motor ile gireceğim inşallah cevaplayan herkese teşekkür ederim
  5. Serhat&feyman

Suzuki Vitara 1.6 Jlx Hub/porya Kilidi Sorunları Ve Çözüm Arayışları

Aynı problem bende de vardı şırlama ve zorlandığında kaçırma yapıyordu, ustam hub ı söküp içerideki plastiği ters çevirip taktı, sorun gitti kaçırmada yapmıyor, ancak şöyle söyledi şimdi bağımsız dönmeyecek sürekli kilitli gibi oldu ancak 2 çekere aldığın için sorun yok dedi. Tabi bu geçici bir...
  6. Serhat&feyman

Arıyorum- 98 3k Jlx Için Ön Defransiyel Parçaları

Arkadaşlar ön dif kapağını kırdım, bunların pik olanı da var elinde olan varsa kapak olur, pik komple dif kovanı olur, uygun kilit olur lütfen bana mesaj atın 98 3k jlx
  7. Serhat&feyman

Ktm Duke 125-200-250 ??

Bu arada biraz önce msx 125 sf modelini gördüm biraz önce satılığa çıkmış sıfırı 9 bin tl ve görünüşü gerçekten çok güzel olmuş sanırım küçüklüğü ve 5 bin tl daha ucuz olmasından dolayı msx i tercih edebilirim
  8. Serhat&feyman

Otomatik Vites Gv Sportage Xtrail Hakkinda Yardim

Bende 2006 5 kapı var, explorer arkadaşın dediği gibi ayırma olmadığı için diğer kasayı değerlendirmek daha mantıklı ancak şöyle bişey var bende memurum yaptığımız yapacağımız kilometreler dediğiniz gibi zaten belli, şu anda tüple kullanıyorum yaktığı çok aşırı değil şehir içi 35 falan, bu...
  9. Serhat&feyman

Ktm Duke 125-200-250 ??

Bayağı bir zaman geçti tabi üstünden bende araştırmayı biraz genişlettim şu anda honda msx 125, yamaha mt 125 yada 25 de seçeneklerim arasında, uzun boylu bir insan olmadığım için (170cm) msx125 de beni düşündürmüyor değil. Bu arada ebay ve aliexpress den ktm parçalarını araştırıyorum...
  10. Serhat&feyman

Araç Sigortası

Yuh ya böyle lavukluk olmaz 3200 müş resmen adam bafiliyolar ayıp ulan ayıp, resmen dürzülük, 1200 de aynı bi farkı yok, sigortacılar birleşir, kasaplar birleşir, ocu bucu envai herkes birleşir vatandaşı düdükler.. Nasıl bir ülke olduk ya...!
  11. Serhat&feyman

Sema 2015 Izlemekten Zevk Alacaksiniz

KEŞKE BİZİM ÜLKEMİZDE DE BÖYLE ŞEYLER OLSA....
  12. Serhat&feyman

2005 Suzuki Grand Vitara 2,0 Otm Düzeltme Ve Ilave Çalışmaları

Yükteki sesi anlamama imkan yok. Kirlenme olması zaten normal herhangi bir demiri alıp çakmakla yaktığımızda bile renk kalıyor ama kurumun kalmaması kendini temizlediğini gösteriyor demek ki uzun vadede
  13. Serhat&feyman

Çok garip ya bujinin çalışma sesine etkisini anlayamadım bende, rölantideki sesinden bahsediyorsunuz değil mi?? yani gaza yüklenince çıkan sese etkisi yoktur. Ayrıca bujilerle ilgili şu bilgiye rastladım internette; Özel tip bujıler yapıları gereği daha düşük ısılarda çalışabildikleri için...
  14. Serhat&feyman

Vitara Otomatik Şanzuman

Bu arada birde aklıma gelen başka bişeyi söylemek istiyorum, bagaj biraz yetersiz gibi geldi bana bir jipe göre, siz ne dersiniz? Murat beyle benim araba aynı sanırım....son kasanın bir altı yani
  15. Serhat&feyman

Çakmaklığa taktığınız düğme ancak bu kadar şık olabilirdi, işçilik süper, elinize sağlık..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri