sergezer kullanıcısının son içeriği

1. sergezer

Gezenbilir Mersin Grubu

Ynt: Gezenbilir Mersin Grubu Merhaba, Hesap ayarlarımla ilgili bir problem sebebiyle uzun süredir siteye giremedim, mesajı ancak aldım. Bu gecikme nedeniyle kusura bakmayın. Gelecekte olabilecek bölge organizasyonlarında mutlaka görüşmek üzere selamlar. Sedat ERGEZER
  2. sergezer

Gezenbilir Mersin Grubu

Ynt: Gezenbilir Mersin Grubu Yok mu yeni organizasyonlar, Tarsus, Mersin bölgesi için?
  3. sergezer

Terios'cular Kaç Kişiyiz ?

Ynt: Terios'cular Kaç Kişiyiz ? Bu arada Tarsus-Adana-Mersin Bölgesindeki arkadaşlar ile etkinlik konusunda da haberleşmek, tanışmak isterim.
  4. sergezer

Ynt: Terios'cular Kaç Kişiyiz ? Tabi ki, şaka bir yana resim Tarsus II. offroad oyunlarından. detaylı bilgi ve görüntüler sitede mevcut.
  5. sergezer

Ynt: Terios'cular Kaç Kişiyiz ? Terios'cular Kaç Kişiyiz ? 1- 2004 model terios sx mt ac / Kastamonu (terios37 ) 2- 2005 " " " " " / Osmaniye (amanos80 ) 3- 2009 '' '' silver otomatik / Ankara(aslankurt72 ) 4- 2008 '' '' silver / İzmir...
  6. sergezer

Tarsus Off-Road Oyunları Fotoğrafları..

Ynt: Tarsus Off-Road Oyunları Fotoğrafları.. Siz nereden geleceğinizi bildirin ben size tarif edeyim, ben bazen gidiyorum geziyorum. hatta haber verirseniz bereber de deneriz.
  7. sergezer

II. Tarsus Off-Road Oyunları (16 Mayıs 2010)

Ynt: II. Tarsus Off-Road Oyunları (16 Mayıs 2010) Bu arada resimler için teşekkürler devamını diğer arkadaşlardan bekliyoruz...
  8. sergezer

Ynt: II. Tarsus Off-Road Oyunları (16 Mayıs 2010) Evet :) Benim Terios diğer araçların yanında narin bir gelin ( :) ) gibi kaldı...Bİr çok arkadaş oraya kadar olan kapıları da tamamlayamayacağımı düşündü, tepeye çıkıp Selam vermek bana yetti. ama bu benim tamamen kişisel günlük aracıma zarar...
  9. sergezer

Ynt: II. Tarsus Off-Road Oyunları (16 Mayıs 2010) Bu arada 19 kapı numaralı Terios Benim aracım...Süperdik... :)
  10. sergezer

Ynt: II. Tarsus Off-Road Oyunları (16 Mayıs 2010) Ben de oradaydım, harikaydı... Kendi adıma ve Daihatsuterios adına süper bir deneyim oldu.. katılan, organize eden ve izlemeye gelenlere teşekkürler...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri