SERDAR USTA ANTALYA kullanıcısının son içeriği

1. SERDAR USTA ANTALYA

Karavan Cam Kilidi´, Cam Mandalı

Karavan cam kilidi bir takımı 30 tl dir.Her tür karavan için kilit mevcuttur. Serdar Usta 0 538 457 03 60
  2. SERDAR USTA ANTALYA

Karavan Camı İmalatı

Ynt: Karavan Camı İmalatı Kalıp bakımından karavanın markası modeli hiç önemli değil.Sizden isteyeceğim bilgiler doğrultusunda camınızı yapar gönderirim.
  3. SERDAR USTA ANTALYA

Karavan Camı İmalatı

Ynt: Karavan Camı İmalatı Hymer için sağ ve sol yan camlar ve orta cam. Hymer 'ın orjinal kendi cam kolları ve kilitleri arızalı ve kullanılamaz halde oldukları için kendi imalatımız olan kilit ve kollara göre yeniden dizayn edilerek imal edilmiştir.
  4. SERDAR USTA ANTALYA

Karavan Camı İmalatı

Ynt: Karavan Camı İmalatı 154*60 94*60 camlar
  5. SERDAR USTA ANTALYA

Karavan Camı İmalatı

Ynt: Karavan Camı İmalatı Enver bey merhaba, Maalesef kalıpçı kardeşimizi kaybettik. Şimdilik mümkün mertebe talepleri elimdeki mevcut kalıplara göre karşılamaya çalışıyorum ama ölçülerin çok dışında bir kalıp gerekirse mecburen CNC de yaptırıyorum ki bu da bana maliyet olarak çok ağır...
  6. SERDAR USTA ANTALYA

Karavan Camı İmalatı

Ynt: Karavan Camı İmalatı Teşekkür ederim kardeşim.
  7. SERDAR USTA ANTALYA

Karavan Camı İmalatı

Ynt: Karavan Camı İmalatı Sayın Bartek teşekkür ederim. Cam çift camdır. Sineklik ve güneşlik imalatı için prototip hazır her tür malzeme hazır ancak cam imalatı yoğunluğundan vakit ayıramadığım için imalata geçemiyorum. Sanıyorum kış döneminde cam olayı yavaşlayacak nasip olursa o zaman perde...
  8. SERDAR USTA ANTALYA

Karavan Camı İmalatı

Ynt: Karavan Camı İmalatı Cam kolları,Cam kilitleri ve herşeyi ile paket halde montaja hazır70*38cm boyutlarında karavan camı. Özellikle belli bir araç için üretilmemiştir.Talebe göre istenilen ölçülerde üretim yapıyorum. İ
  9. SERDAR USTA ANTALYA

Karavan Camı İmalatı

Ynt: Karavan Camı İmalatı Teşekkür ederim Halil kardeşim.Elimden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyorum.
  10. SERDAR USTA ANTALYA

Karavan Camı İmalatı

Ynt: Karavan Camı İmalatı Montaja hazır paket cam.. 94*64 cm
  11. SERDAR USTA ANTALYA

Karavan Cam Kolu

Karavan camlarının vazgeçilmez parçası cam kolu. Camlarınızın ayar vidası ile istenilen açıklıkta kalmasını sağlar. Eloksal işlemi görmüş aluminyumdan imal edilmiştir.Kesinlikle korozyon paslanma olmaz.Bu konuda sınırsız garantilidir. Kollar aynı zamanda cam kilidi görevi de görmektedir...
  12. SERDAR USTA ANTALYA

Karavan Camı İmalatı

Ynt: Karavan Camı İmalatı Teşekkür ederim.Siz başlayın gereken ne ise yardımcı olurum.
  13. SERDAR USTA ANTALYA

Karavan Tavan Havalandırması

Ynt: Karavan Tavan Havalandırması İçimden geçeni ukumuşsun üstad. Elbette ki fanlısı olmadan olmaz :) neyimiz eksik dimi ya. Şu anbir taraftan içten montaj güneşlik ve sineklik seti üzerinde , bir taraftan da cam taleplerini karşılamaya çalışıyorum. Yalnız çalıştığım için hepsi bir anda...
  14. SERDAR USTA ANTALYA

Ynt: Karavan Tavan Havalandırması İzmirden bir karavancı kardeşimizin motokaravanına imalatımız olan havalandırmayı montaj uygulaması.Temiz bir montaj olmuş eline sağlık.
  15. SERDAR USTA ANTALYA

Karavan camı imalatından sonra şimdi de karavan havalandırmalarını imalatımıza dahil ettik. Şu an orjinalinden birebir kopyaladığımız 33*33 cm sineklikli döner kol ile yaklaşık 50 derece açılabilir tip havalandırmanın üretimine başladık. Şu an için 33*33 cm olan boyunun üretimini yapıyoruz...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri