selograf kullanıcısının son içeriği

1. selograf

Mitsubishi Pajero Pinin Kullananlar Buradayız

Aynen öyle, bu parça için o kadar araştırma yaptım ki istanbuldan, ankara, adana, gaziantep, izmir, daha birçok internetten parça satan siteler hiçbirinde yok, bazıları yurtdışından getirtiriz dedi fiyatını da 1200 ile 1800 arası diye söyledi ben şimdi aliexpres ten 178 tl ye getirtiyorum...
  2. selograf

Benim aracın deposunda da aynı parça vardı filtresi temizlendi pompası değişti ancak sorun çözülmedi, serviste cihaza bağlandığında arıza gösteren parça bu
  3. selograf

Benzin pompası bu pompa işlevi gören kısmını değiştirmiştik, parçanın fotoğrafını çekip yükleyim bende
  4. selograf

Benzin otomatiği olmuyormuş bunlarda 2001 model benzin pompası var
  5. selograf

Yok ben Muğla dayım, yakıt pompasını bi kaç yere sordum pahalı evet ancak üniversal olanlardan taktırdım izmirde ancak sorun devam etti, enver ustayı yarın arayacağım teşekkür ederim bilgilendirmeniz için
  6. selograf

Benzin pompasından olabileceğini de söylemişlerdi ancak benzin pompasını değiştirdik artı filtresini de temizledik ancak sorun devam etti, dediğim gibi cihaza bağladığımızda arıza olarak yakıt basınç sensörünü gösteriyordu, şimdi yurtdışından sipariş ettim geldiğinde değiştiricem bakalım sorunun...
  7. selograf

Merhaba benimde aracım 2001 pinin aynı sorun bende de oldu, önce gaz kelebeğine baktırdım usta söktü temizledi ancak sorun devam etti, sonra yetkili servise götürdüm cihaza bağladıklarında arıza olarak yakıt basınç sensörünü gösteriyordu, türkiyede sormadığım yer kalmadı diyebilirim, en son...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri