sametti

Profil mesajları Son Aktivite Gönderiler Hakkında

• merhaba tekirdağ civarında ikamet ederiyorum yılın kalan kısımlarındada ısparta munkun oldugunca faaliyetlerinize katılmak isterim
    murat çangal
    534 723 56 95
    merhaba,
    Ben ahmet istanbul’da kalıyorum, sizin whatsapp grubunuza katılmak isterim.
    05333531539
    ahmet.abdulrahman@imas.com.tr

sakaryadan hakan ailem ile beraber devamlı kamp yapıyorum grubunuza katılmak istiyoruz..0538 713 44 44 hakan04_54@hotmail.com
    Merhaba İstanbul yenibosna'da ikamet ediyorum.Şehir yoğunluğundan kaçmak için fırsat ve imkan buldukça kamp yapıyorum.Grubunuza katılmak isterim.
    Murat Mutasyon
    5312482781
    mutasyonmk@gmail.com

Mrb kardeşim bende katılmak isterim grubunuza.istanbulda ikamet ediyorum.numaram:5432854874
    sametti
    sametti
    tabi ki...whatsap ve mail grubumuz var bunları için bir kaç bilgi rica edeceğim....gruptaki arkadaşlarımızın listesini yapıyoruz bu nedenle bilgileri istiyoruz yanlış anlaşılmasın....

Ad-Soyad
    Tel
    Meslek ( İsteğe bağlı)
    Mail adresi
    selamlar. ben de doğa meraklısıyım kamplar geziler vb hakkında çok vaktim olmasa da fırsat buldukça katılmak bilgi alışveriinde bulunmak vb isterim yalnız ben ankaradayım. dielrseniz whatsapp grubunuza ekleyebilrisiniz
    kafanıza göre :D 0543 476 85 83,
    sametti
    sametti
    selam ekledik gruba ankaradan arkadaşımızda var gurpta. kendınızı tanıtırsanız sevınırım whatsap grupta
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun