Rmz_Drn kullanıcısının son içeriği

1. R

En Başından Unimog Yapmak

Takoz konusunda da yanal kuvvetlerin eksenel yansımasını karşılamasında problem olduğunu düşünüyordum. Söktünüz. Burada siz sadece bir yatay ekseni karşılayacak şekilde planlamış olduğunuz için aracı hareket ettirdiğinizde hareket enerjisini direkt alacaktınız. belki x-y ekseni dışında z...
  2. R

En Başından Unimog Yapmak

evet doge kasa kullanılıyor. sebeplerini söyledi ancak bende orjinal kasa olması gerektiğinden yanayım. Vites konusu ve arkaya uzatma konusu da önemli
  3. R

Land Rover Freelander Kullananlar Buraya... Aceba kaç kişiyiz ?

190 hp olandan mı? allah kaza bela vermesin. km kaç? sorun olmazsa fiyat söyler misiniz? fr1 imi satıp almak istiyorum
  4. R

Motor bmw tarafından üretilmiş, şanzuman japon jatco tarafından imal edilmiştir. diri toplu bir fr1 bulursanız alabilirsiniz. 3 yıldır kullanıyorum, viraj güvenliği, konforu çoğu yeni model araca göre daha iyi. Webasto bulunması bu kış günlerinde aracın(aslında motoru önden ısıtmak için) hızlı...
  5. R

hayırlı olsun. hangi özelliklerde kaç model aldınız?
  6. R

Tüketim Alışkanlıklarımız Hakkında

Ayrıca makyaj malzemelerinin üretiminde her yıl 500 mılyon hayvan kobay olarak kullanılıyor. Kimilerinin göz kapakları kesiliyor, kimilerinin dudaklarına dolgu yapılıyor. Bir çamaşır makinasının yıkama başı su tüketimini neden firmalar vermez? ya da bulaşık makinası? Enerji hityacı kaçınılmaz...
  7. R

Karavan Isıtıcılarının Artıları Ve Eksileri

şöyle ifade edebilir miyiz? kamp alanında gazlı ısıtıcıların ısıya dayanımları dizel yakıtlı ısıtıcılara oranla daha zayıf olduğu için bu bir negatif özellik.. Engin bilgileriniz için teşekkür ediyorum
  8. R

Karavan Isıtıcılarının Artıları Ve Eksileri

Merhaba, Bir kaç videoda gaz içeren tüplerin donduğu ile ilgili bilgi vardı. Metan, butan, propan gibi gazların donma sıcaklıkları ortalama-150C. Tüplerin üretiminde kullanılan malzemenin de metal olduğunu varsayarak (ısıyı muhafaza etmesi açısından) bu sıcaklıklara düşme ihtimali olmadığı...
  9. R

Vavien Creative!

Sayın forum üyeleri, Yeni bir oluşum içine girdik. bu kapsamda hem heyecanımı sizinle paylaşmak hem de bu oluşumda desteklerinize ihtiyacım olduğunu bildirmek adına bu konuyu açtım. Bir reklam, tasarım ajansı kurduk. Kreatif ajans diyelim. Her türlü dijital medya, sosyal medya, outdoor tanıtım...
  10. R

Dalyanda Pirci Karavan Kamping Ve Çadır Yeri Açıldı

Detaylı bilgi ve görsel paylaşımı gereken ilgiye yardımcı olacaktır. Burada amaç uygun fiyatlı ve huzurlu olarak kamp yapmak. yaparken de işletmeye destek olmak. aslında karşılıklı olarak değil birlikte hareket etmek. Karavan ve çadır kampçılarının görüş ve önerilerini dikkate almanız hepimizin...
  11. R

Freelander Td4 2006 4x4 60km-80km Arasında Sarsıntı

cam hareket etmiyor. kuup başını söktüm cam inmiyor. sağdak gırtlak dediğiniz menteşe yanından giden midir? orayı da bir kontrol edeyim.
  12. R

Offroad

l200 hilux dmax navara
  13. R

Freelander Td4 2006 4x4 60km-80km Arasında Sarsıntı

servet bey başka bir sorum olacak. bagaj kapısı açma kolu çalışmıyor. mekanik kısım sanki problemsiz fakat elektriksel bir hata olabilir. sigorta kutusundaki hangisigorta bagaj kapı açma koluna bakıyor?
  14. R

Isi Yalitiminda Taş Yünü | "asbest Lifleri" Ve Sağlık Riskler | Asbest İçeren Malzemeler ?

ilginize teşekkür ederim. Bilirkişi arayışından öte tecrübelerinizin ışığı da yolumuzun aydınlatılmasında destekleri yeterli olacaktır. Çalıştığım fabrikada içinden akışkan geçen belli bir debide vibrasyon etkisini gözlemliyorum. Aslında ısı ve su etkisi ile katılaşma oluyor. gözenek...
  15. R

Isi Yalitiminda Taş Yünü | "asbest Lifleri" Ve Sağlık Riskler | Asbest İçeren Malzemeler ?

Davut bey, makina mühendisleri odasının bir makalesinde; Taş yünü 10 - 250 °C' den yüksek sıcaklıktaki akışkanların taşındığı boruların yalıtımında,enerji tasarrufu ve yangın yalıtımıyla, personelin korunması amaçlı olarak, proses ekipmanlarının ses ve titreşim yalıtımında kullanılır. Ayrıca...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri