rider 76 kullanıcısının son içeriği

1. rider 76

2006 Nissan Pathfinder 2.5 Dci---- Doğa Gezgini ---- Tokat

benim bildiğim kadar motora hararet yaptirmadiginiz surece sikinti cikmiyor ancak motora hararet yaptirirsaniz ust blok catlatiyor. ben yaklasik 5 yildir kullaniyorum ve cok memnunum son kalan temiz araçlardan birini almissiniz hayirli olsun.
  2. rider 76

R51 Pathfinder 2.5dci Motor "aracınız Kaç Lt. Yakıyor?"

benim aracim 2006 model 160K km'de ve an itibari karma kullanimda 9,5-10 lt arasi yakıyor.
  3. rider 76

Satılık 4x4 Uzun Şase Mercedes Sprinter

İlgilenebilecek bir arkadaş var rica etsem iletisim bilgilerinizi paylasabilirmisiniz Sent by Rider 76
  4. rider 76

Duster'a Sıra Yazacaklar!

Arkadaslar her aracın iyi ve kotu yanları vardlr gerilmeye hacet yok duster flyat performans olarak su anda alternatifi olmayan bir arac performans derken mana fayda sadece offroad sadece asfalt degil ..., Sent by Rider 76
  5. rider 76

Husky Bizam Makalu Bizam Hk.

Husky değer ama gidin bakın iki cadirada aradaki farki goreceksiniz Sent by Rider 76
  6. rider 76

Başlangıç Seviye Motor Önerisi

Baslangic oldugu icin uygun. Oyle direk 500 luk 600 luk motorla basliyanlarin sonu genelde tahtali koy oluyor. Motoru aldiktan sonra once egitim almalısınız akabinde cantali orta mesafe yollar ve sonrasında cantali ve artcili yollar yapmalisiniz. Sent by Rider 76
  7. rider 76

Başlangıç Seviye Motor Önerisi

crf250l Sent by Rider 76
  8. rider 76

Husky&makalu

Net olarak degil gidip inceleyin sizde goreceksiniz Sent by Rider 76
  9. rider 76

2 Kişilik 4 Mevsim Çadır

Bu noktada butceyi az zorlayacak rahat bir yasam alanı sunacak olan husky bizam ı tavsiye edecegim size bütçenin cok cok az uzerinde Sent by Rider 76
  10. rider 76

2 Kişilik 4 Mevsim Çadır

Burda hafiflik ve konfor bence on planda olmali ve anladigim kadari ile tek kisi icin 2 kisilik bir cadir bakiyorsunuz ben husky sawaj ultra yi tavsiye ederim kalitesine gore fiyati makul bir çadırdır bence. Sent by Rider 76
  11. rider 76

Pathfinder Navigasyon Kurumu

Bu konuya cok kafa yordum mevcut sistemle bir cozumu ne yazikki yok basitce soyle soyliyim temelde farkli uzantilarla 2 harita saglayici var Nissan bunlardan turkiye haritasini yapmayan ile calisiyor vsvs Dolayisi ile de maalesef cozumu yok ses elektronik yada sitede bir arkadaş ses...
  12. rider 76

Hangi Şişme Yatak Veya Mat?

Sisme yatak konusu tamamen ne Zaman kamp yapacaginiz ile alakalidir. Kis sonbahar ilkbahar yüksek irtifa yada yaylada kamp yapacaksaniz şişme yatak tikirdatir adami ama bugunlerden sonbaharın eylul sonuna kadar Deniz kenari yaylada kamp yapicam derseniz is gorur vsvs Sent by Rider 76
  13. rider 76

Pathfinder Navigasyon Kurumu

Bu konuda size kadikoy ses elektronik yardımcı olabilir tel +90 (532) 344 71 06 Biraz tuzlu ancak maliyeti ne varki baska bir cozumu bulunmuyor maalesef Sent by Rider 76
  14. rider 76

Kamp Malzemesi Için Tavsiyenize Ihtiyacım Var

Arpenaz2+ yaz kampları icin yeter artar. Sisme mat uzeri pike vb önerisine katiliyorum haziran 2. Yarı ile temmuz sonu arası icin ve max 1000 metre irtifa icin. Sent by Rider 76
  15. rider 76

En Ekonomik V6 Sizce Hangisini Seçmeliyim (hafif Off Road )

Ben sahsen bulunabilirse path 3.5 U tercih ederim. 3.3 U 2 sene lpg li kullandim ayar tutana kadar 3-4 ay sorunluydu sonrasinda sorunsuz bir sekilde kullanabildim tahminen on road olarak 35 kuruslarda yakar gazda Sent by Rider 76

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri