rauf kullanıcısının son içeriği

1. rauf

Satılık Knaus Cekme Karavan Gümrük Girişli 2001 Model

fiat 65 bin tl dir karavan marmaris hisarönü evcan kamptadır tlf 05352360748
  2. rauf

Satılık Knaus Cekme Karavan Gümrük Girişli 2001 Model

Pardon Aceleye geldi esas yazmak istediklerimi unutmuşum.Karavan 2001 model Alman malı 2001 senesinde bir firma tarafından ithal edilmiş olup Faturası vardır Gümrük cıkış evrağı ve Karavanın ilk sahibinden Noter tastikli satın alma belgesi vardır. teknik olarak karavanda 3 gözlü...
  3. rauf

Alanya - Avsallar Piknik Alanının Yeni Yüzü

Ynt: Alanya - Avsallar Piknik Alanının Yeni Yüzü Ayhan bey yazımda belirttiğim gibi buranında kamp bölümü vardır hem cadır hemde karavanlar icin lakin bu sene bu bölgelerin sezona yetiştirilemediği icin görüntülü kaydını yapmadım.farkındaysanız geceleme ücretlerinede değinmedim zira ücretlerdede...
  4. rauf

Alanya - Avsallar Piknik Alanının Yeni Yüzü

Arkadaşlar gecen pazar ailece gidip piknik yaptığımız incekum orman kampının günü birlik piknik alanının yeni işletmecisi tarafından daha düzenli bir hale getirildiğini gördüm.Bu bölümü sizlerle paylaşıyorum.Cadır ve karavan sahası bölümleri seneye düzenleneceği konusunda bilgi aldım.şu anda...
  5. rauf

Yerli Karavan Üreticileri

Ynt: Yerli Karavan Üreticileri Onur bey evet makaslardaki düzelme lastiklerin davlumbazdan cıkmasını engelliyordu makaslara kavis verdirdik problem halloldu.Lastikleride 155 sr 13 ten 175 sr 13 yeni lastik taktık boyasınıda tamamladıktan sonra baya bi yakışıklı olsu selamlar iyi günler dilerim...
  6. rauf

Karavan Çekerken Kullanılan Uzatma Aynası

Ynt: Karavan Çekerken Kullanılan Uzatma Aynası Atilla bey bundan bende iki tane var ama fiat doblo arabamın aynasına bu tip uygun değil ne tavsiye edersiniz selamlar.
  7. rauf

Kaledran

Ynt: Kaledran İsmail bey ben alanyada ikamet ediyorum verdiğiniz bilgiler icin cok teşekkür ederim.Eski bir karavancı olarak 10 sene ara verdiğim karavancılık hayatıma bu sene tekrar başlıyorum.Eğer biliyorsanız benim sizden öğrenmek istediğim konu kaledran köyünde denize yakın karavan ile...
  8. rauf

Gezenbilir Antalya Grubu

Ynt: Gezenbilir Antalya Grubu Mehmet rauf usluer Cekme karavan ile seyyahat ederim Alanyada ikamet ederim Aslen geliboluluyum Ayrıca Amatör balıkcıyım Bu seneki gezi güzergahım Alanya cıkış=Adrasan-fethiye-Cubucak-Gök ova körfez ve cevresi-Ege kıyıları ve Canakkale..
  9. rauf

2004 ve Öncesi Doblo'lar Problemli mi?..

Ynt: 2004 ve Öncesi Doblo'lar Problemli mi?.. Arkadaşım bende 1.4 benzinli 2006 model DOBLO var daha 21.000 km de şimdiye kadar problem cıkarmadı benim gibi 130 kg biri icin cok rahat sürüş ve hacme sahip aracımla cekme karavanımı bile cekiyorum selamlar.
  10. rauf

Çekme Karavan İçin Klima

Ynt: Çekme Karavan İçin Klima Teşekkürler Doğan verdiğin bilgiler icin iyi günler dilerimm.
  11. rauf

Karacaören Baraj Gölü (Video)

Ynt: Karacaören Baraj Gölü (Video) İnşallah görüşürüz bende seneye kısmet olursa Alanyadan Canakkaleye kadar bir gezi düşünüyorum malum emekliyiz vakit problemi tok :Dselamlar.
  12. rauf

Karacaören Baraj Gölü (Video)

Ynt: Karacaören Baraj Gölü (Video) Evet sulama amaclı yapıldığı icin herhalde cifliklere izin vermişler.
  13. rauf

Çekme Karavan İçin Klima

Ynt: Çekme Karavan İçin Klima Teşekkürler kayt ettim iyi günler.
  14. rauf

Çekme Karavan İçin Klima

Ynt: Çekme Karavan İçin Klima Ahmet ilgine teşekkürler aklımda olucak.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR