rast kullanıcısının son içeriği

1. rast

SVR METRE

Telsizlerde cihazın antene gönderdiği gücü okumak için kullanılan cihaz. CB telsizler in anten ayarlarını yapmakta kullanırdık. Boşta duruyor belki bir işe yarar
  2. rast

Gaz Alarmı

Merhabalar, bu bence trkneler de dahil lpg bulunan her taşıtta olması gereken bir cihaz. Hatta lpg li otolarda bile.
  3. rast

Çeki Demiri Fişi Bağlantı Şeması

Ben 7 li sokete göre sinyalizasyonu hazırladım ve izmir romak ta çeki demiri takarken arabanın prizini de bu şemaya göre bağladım aşşağı yukarı 1.300 km tık demedi
  4. rast

Karavanını Kendi Yapanlar Daha Sonra Neden Hemen Satıyor?

Hayallerinizi ertelemeyin, hayat çok hızlı akıp gidiyor. Ben de dağ tepe gezeceğim diye bir tahoe almıştım kısmet olup gezemedim sonra bir başka araç alırım diye düşünürken 2018 de rektum kanseri teşhisi kondu, hala tedavi muayene koşturuyorum. İmkanını buldunuzmu hemen istediklerinizi yapın...
  5. rast

Türkiye de neyin standardı var ki???
  6. rast

Merhaba, Öncelikle bağlantı için şemaya ihtiyacınız yok, yapacağınız sadece araçtaki dişi fişe hangi uçların bağlandığını kontrol edip gerekirse şema üzerinde renk ve kontak numaralarını not ediniz ve aldığınız yeni fişi buna uygun olarak bağlayınız ki romörk ile irtibatladığınız zaman sıkıntı...
  7. rast

Yurt Dışından Vebasto (dizel Isıtıcı ) Alımı

Bu aralar aman sipariş falan vermeyin, gümrük çine kapalı. Malum korona
  8. rast

Karavanımı Aldım

Siz bu cihazı denediniz mi??
  9. rast

Satılık eberpacher ısıtıcı

Değerli kardeşim zor olmayacaksa bir resim koysanız bence pek çok şey daha kolaylaşır,kafalar karışmaz ve en azından daha hızlı neticeye gidilir
  10. rast

Karavan için Hermetik Şofben

Çok teşekkürler
  11. rast

Karavan için Hermetik Şofben

Üstad rica etsem link paylaşabilirmisiniz, tekne için düşünüyorum çok kompakt bir cihaz
  12. rast

Webastoyu Gece Açık Bırakma

Böyle bir cihazı yatarken kapatmak cihaza büyük hakaret olur bence, yanma odanın dışında, egzos ayrı, hava emiş ayrı yerden... hafif bir fısıltı ve homojen bir sıcaklık. Aman termostatı yattığınız yerden uzanabileceğiniz bir mesafeye koyun yoksa benim gibi uykuya yenik düşüp hamamın külhanından...
  13. rast

Çekme Karavanım İçin Isıtma Önerebilir Misiniz?

Bence sarfiyat fazla ve yanma işlemi yaşam mahallinde olması bence uygun değil Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönde
  14. rast

Çekme Karavanım İçin Isıtma Önerebilir Misiniz?

Katalitik sobadan mı bahsediyorsunuz? Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
  15. rast

Webastoyu Gece Açık Bırakma

İnsan hayatı kaç tane 300 eder acaba???

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence