quantumtatarino kullanıcısının son içeriği

1. Q

Proje Çizdirerek Karavan Yaptırmak Artık mümkün Değil mi?

Ynt: Proje Çizdirerek Karavan Yaptırmak Artık mümkün Değil mi? Sayın Metin 0035 ve Sayın Orbay74 mümkünse telefonlarınızı verebilir misiniz, ben de kendi karavanımı kendim yapmak istiyorum, prosedür bakımından sizin bilgi ve tecrübenizden istifade etmek istiyorum, telefonlarınızı verirseniz...
  2. Q

Ynt: Proje Çizdirerek Karavan Yaptırmak Artık mümkün Değil mi? herhese sevgiler saygılar bir süredir girip bakamadım ama yazılanları görünce ben de çok sevindim
  3. Q

Ynt: Proje Çizdirerek Karavan Yaptırmak Artık mümkün Değil mi? Mehmet Bey, bende "yaybek" arkadaşımız gibi sizden gelecek haberleri bekliyorum. netliğe kavuşturduğunuzda bize de haber verin, kolay gelsin iyi günler...:)
  4. Q

Ynt: Proje Çizdirerek Karavan Yaptırmak Artık mümkün Değil mi? Mehmet Bey merhaba, aktarmaya çalıştığım bilgiler tecrübeye değil duyuma dayalı, şöyle ki; bulunduğum ildeki makina mühendisleri odasını aradım ilgili mühendis yapmak istediğim şeyin artık mümkün olmadığını, imalatın, karavan tip...
  5. Q

Yanlış bilgi aktarmak endişesi ile herkese sevgiler, saygılar... Yakın zamana kadar hiç ilgim olmayan karavan dünyası ile bir arkadaşım sayesinde tanıştıktan sonra ben de aranıza katılmaya karar verdim. Bunun için seçtiğim yol ise her zaman olduğu gibi(kendi adıma) maliyeti en aza indirmenin...
  6. Q

Kayak Merkezlerinde Ski Pass Fiyatları

Herkese merhaba, uludağda indirimli günlük ski pass fiyatları 15 ytl ile 30 ytl arasında değişiyor, indirimsiz fiyatlar ise bunun iki katı, indirimli olmayan fiyatlar ise bu fiyatların iki katına denk geliyor, indirimli 6 günlük ski pass fiyatı 90 ytl, Isparta davraz da günlük ski pass hafta...
  7. Q

Windsurf

Ynt: Windsurf Dear, Özlem, Yazdıklarına (çağla kubat dışında) aynen katılıyorum, gerçekten denizden faydalanmanın yaz tatilini daha renkli ve zevkli hale getirmenin yollarından, denizden yararlanmanın yollarından biri de windsurf, benim asıl amacım windsurf hakkında iki satır birşey yazdıktan...
  8. Q

Windsurf

Bir yandan kumsalda güneşlenmek, diğer yandan rüzgar estiğinde surf'ün üzerinde denize açılmak yaz tatilini denizde geçirmenin daha eğlenceli bir yolu, bir kere alındıktan sonra artı maliyet gerektirmeyen bu sporu herkese tavsiye ederim...
  9. Q

En Sevdiğiniz Kayak Merkezi Hangisi?

Ynt: En Sevdiğiniz Kayak Merkezi Hangisi? Tüm doğa severlere, kayakçılara ve surfcülere selamlar, bence Erzurum palandöken kayak tesisleri çok güzel, sebebi pistlerin uzun olması, bir çıkıştan sonra pistin sonuna kadar farklı pist özelliklerinin yaşanabilmesi, tesislerin daha ekonomik olması vs.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,474
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri