prenses1345 kullanıcısının son içeriği

1. P

İsviçre Jungfraujoch Dağı

Ynt: İsviçre Jungfraujoch Dağı Tekrar Selamlar MCTEMEL:) Biletlerinizi aldığınıza göre şimdiden iyi yolculuklar dilerim Gezinizin güzel geçeceğinden emin olabilirsiniz. Ocak ayıda dahil olmak üzere İsviçre Nisan ayına kadar daima soğuk bir yerdir. Hele ki ocak-şubat ayların soğuğun pik yaptığı...
  2. P

İsviçre Jungfraujoch Dağı

Ynt: İsviçre Jungfraujoch Dağı Selamlar MCTEMELS; Geç cevap veriyorum uzun zamandır ziyaret edemedim bu akşama kısmetmiş umarım faydası olur.. SBB'nin(Swis tren istasyonu) istasyonlarından Jungfrau biletlerini temin etmek mümkün. Hatta yılın belli zamanlarında ayın etkinlikleri kapsamında...
  3. P

Karlı Venedik

Ynt: karlı venedik Sayın seyyah-34 Kemal Bey Ege Ve Akdeniz yazı ve resimleriniz beni hem şaşırttıı hem sevindirdi. Çünkü ben İzmir Bergama doğumluyum.Orda büyüdüm. Bu yüzden memleketimin resimlerini görünce çok sevindim. Ellerinize deklanşörünüze sağlık :)))
  4. P

İsviçre'de Bir Hafta

Ynt: İsviçre'de Bir Hafta isviçre doğasıyyla yazı ayrı kışı ayrı güzel bir ülke, her ne kadar türkiye'yi özlesek de oranın rahatını da aramıyor değiliz. İlk gittiğimde yakılacak odunlardaki nizam benimde dikkatimi çekmişti.(odunların bile kesilme talimatının olduğunu düşünmüştüm.) Orda insana...
  5. P

İsviçre'de Bir Hafta

Ynt: İsviçre'de Bir Hafta çok güsel resimlemişsiniz 9 aydır Bern'de yaşıyoruz 1 aylık bir tatil için türkiyedeyiz resimlerinize baktıkça özlem giderdik ellerinize sağlık. Bu mevsim için çok yerinde bir gezi olmuş:)
  6. P

Karlı Venedik

Ynt: karlı venedik sizin zamanlamanız güsel olmuş selay hanım biz şu an isviçredeyiz ve geçen hafta inanılmaz kar soğuk hani akdeniz kıyısı biraz daha sıcak olur kendimize geliriz hesabı attık kendimizi venedik'e ama orda üşüdüğüm kadar isviçrede üşümedim şimdiye kadar deniz havası karla...
  7. P

antakya-antep-urfa-mardin nerde konaklanır?

Merhabalar; 13-14 şubat tarihleri arasında eşimle Halep turuna gidiyoruz. Turun Halep kısmını çözdük fakat gitmişken Halep dönüşü Antakya -Gaziantep-Urfa-Mardin-Adana'yı da görelim istiyoruz.Antakyadan itibaren ulaşımı otobüs ile yapacağız. Konaklama ile ilgili bilgilere ihtiyacımız var...
  8. P

Karlı Venedik

Ynt: karlı venedik İlahi Mithatcan bey alemsiniz:)) Evet eşim GSM şirketlerine danışmanlık yapıyor bu yüzden çok geziyoruz ama şansımız shengenimizin ve oturumuzun olması, kendimiz de gezmeyi çok sevdiğimiz için fırsatları değerlendiriyoruz sadece :)))
  9. P

Karlı Venedik

Ynt: karlı venedik rica ederim zevkle paylaştım:)
  10. P

Karlı Venedik

Ynt: karlı venedik rica ederim:) sanırım yılın en soğuk günlerinden birinde ordaydık soğuk kemiklerimize kadar işledi ama değdi sanırım ne diyelim yazı ayrı kışı ayrı güselmiş:)
  11. P

Karlı Venedik

karlı venedik maskeler
  12. P

Karlı Venedik

karlı venedik
  13. P

Karlı Venedik

karlı venedik
  14. P

Karlı Venedik

Venediği bir de karlar altında görün istedim:)
  15. P

Cape Town

Ynt: Cape Town

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,116
Kaydolan Son Üyemiz
bahaattin