papatyamizmir kullanıcısının son içeriği

1. P

Bisiklet İzmir Grubu

Ynt: Bisiklet İzmir Grubu merhaba ben hemen hemen 2 yıldır yukarıda sayılan tüm bisikklet grupları ile pedalladım.. bisiklet yaşamımın bir parçası.. daha doğrusu yaşam ve mutluluk kaynağım diyebilirim.. karavancılık ile başlayan ilgim bisiklet ile devam ederken zaman zaman bende gezen bilir...
  2. P

Çok Acil Hangi Bisikleti Almalıyım ? Salcano Ng450 Hd Mi Carraro Big 829 Hd Mi ?

Ynt: Çok Acil Hangi Bisikleti Almalıyım ? Salcano Ng450 Hd Mi Carraro Big 829 Hd Mi ? salcano dan uzak dur derim... bisiklet mağazası olan bir arkadaşımın tavsiyesi
  3. P

Türkiye turum 1 Nisan'da Antalya'dan başlıyor

Ynt: Türkiye turum 1 Nisan'da Antalya'dan başlıyor selam.. face book sayfasından bisiklet tutkunu ile arama yapın. sayfanın sahibi arkadaş ,sık sık türkiye geneli ve bölgesel turlara çıkıyor .. vede sayfayı hemen hemen hergün ziaret edip, güncelliyor.. size çok yardımcı olabileceğini...
  4. P

İzmir Civarında Tren ile Ulaşılabilecek Kamp Alanları

Ynt: İzmir Civarında Tren ile Ulaşılabilecek Kamp Alanları izmirde basmane tren garında inince hemen ordan üçkuyulara varın. üçkuyular meydanda inip.ordan da güzelbahçe den geçen bir otobüse atlayacaksınız .. otobüsler sık... yok otobüs beklemem diyorsanız urla dolmuşları var.. 15 - 20 km...
  5. P

İzmir Grubu, Etkinlik Yapmıyor muyuz?

Ynt: İzmir Grubu, Etkinlik Yapmıyor muyuz? gerçekten etkinlik yok mu hala????????
  6. P

Pratik Kamp ve Karavan Yemekleri

Ynt: Pratik Kamp ve Karavan Yemekleri yumurtayı sosoile birlikte aynı tavada haşlamak hijyen değil... ayrı olarak yapılmalıdır
  7. P

İzmir Civarında Tren ile Ulaşılabilecek Kamp Alanları

Ynt: İzmir Civarında Tren ile Ulaşılabilecek Kamp Alanları aslında bu konuyu geliştirmek vede araştırarak buraya bilgi aktarmak gerektiğine inanıyorum... interrail gibi tüm avrupa yı tren yolları ile gezen gezginler genelllikle hep campingler de konaklıyorlar .. dolayısı ile bir interrail...
  8. P

Rota Sitesi

Ynt: Rota Sitesi gerçekten çok beğendim siteyi . paylaşım için teşekkürler. sağolun...
  9. P

2 Kişilik Bisiklet Nerde Satılır?

Ynt: 2 Kişilik Bisiklet Nerde Satılır? http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-sedona-tandem-2-kisilik-bisiklet-sedona-konya-bayii-94217031/detay BİRAZ ARAŞTIRIM SEDONA MARKA TANDEM BİSİKLETLER VAR.. FİYATI DA 1 625 TL
  10. P

Bisikletle Dünya Turu - Thomas Stevens

Ynt: Bisikletle Dünya Turu - Thomas Stevens ŞU AN DA KİTAP 16. 10 TL .. BİRAZ FAZLA ARTMAMIŞ MI?
  11. P

İznik Buluşması

Ynt: İznik Buluşması resimler dehşet şu an ofiste çalışırken taze hava aldığımı hisseder gibi oldum ...
  12. P

Bisikletle Dünya Turu

Ynt: Bisikletle Dünya Turu bende bundan 1 sene kadar önce hürriyet gazetesinin seyahat ekinde kariyerine başlamadan önce 1 yıl gibi bir süre de bisiklet ile asya turuna çıkan bir gencin hikayesini okumuştum.. nasıl minimal yaşadığı ve ne kadar mutlu bir şekilde geziyi...
  13. P

Karavan mı Yelkenli mi?

Ynt: Karavan mı Yelkenli mi? aslına bakarsanız deniz daha tehlikeli şakaya gelmez ama biz deniz rakı balık üçlüsünden vazgeçmeyen br toplumuz
  14. P

Karavan mı Yelkenli mi?

Ynt: Karavan mı Yelkenli mi? YA OKYANUSLARA GİTMEK İSTERSEK NE YAPACAĞIZ ?
  15. P

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) ilyas bey hoşgeldiniz ... hem yelkenli hem karavan diyorum. ayrıca dünya turu maceranızı da burada yayınlamanızı bekliyoruz..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri