ozgurcakici kullanıcısının son içeriği

1. ozgurcakici

Disco 3 - Lastik Seçimi - 18 "

Merhaba, Geçen sene 2017 Ranger aracıma BFG AT talmıştım. Malesef şehir içi ıslak zemin fren mesafesi kötü. Düşük hızlarda bile erken / hızlı frenlemede araç kayıyor. Sert gazda da patinaja düşüyor hemen. Bunun dışında lastik çok iyi.
  2. ozgurcakici

Makalu Bizam 4 Mevsim

Makalu Bizam 4 mevsim çadırımı satıyorum. 3 kişilik çadır almak için. Sadece bir kere kullandım, pırıl pırıl, tertemizdir. Sıfırdan farksızdır. Elinizde Husky yada Mkalu 3 kişilik varsa, takas yaparım. fiyat 400 TL cakiciozgur@gmail.com
  3. ozgurcakici

Ford Ranger'i günlük kullanmak?

Eski konuyu hortlatmış gibi olacağım ama, bir haftadır 2017 XLT AT kullanıyorum. Dur kalk trafiğinde, aracın torku güçlü olduğu için hiç zorlanmıyor. Genelde güzergahım Kavacık - Kağıthane arası. Bir defa çok güvenli trafikte. Çok rahat görüşünüz var. Yükseltme kiti yok, Avm otoparklarına rahat...
  4. ozgurcakici

Ranger 3. Köprü Zorunluluğu

Artık geçebiliyor. Bu konuyu şuraya yazayım, kenarda dursun. " KARAYOLLARI Genel Müdürlüğü'nün talebine üzerine İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Müdürlüğü (UKOME) yeni bir düzenleme yaptı. Buna göre artık kamyonet, minibüs, panelvan tipi 2. sınıf araçlar, Fatih Sultan Mehmet...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri