ormantikinsan kullanıcısının son içeriği

1. ormantikinsan

Salihli'de Gezilmesi Gereken Yerler

Ynt: Salihli'de Gezilmesi Gereken Yerler Rica ederim Cavid Bey, sohbet etmiş oluyoruz uzasın varsın..:) Kesinlikle ben de size katılıyorum. O zaman size çok iyi bir esnaf lokantası tavsiye edeyim Kosova Et Lokantası.. Gerçekten köfte yediğinizi hissettiğiniz bir esnaf lokantası.. Bir de...
  2. ormantikinsan

Ynt: Salihli'de Gezilmesi Gereken Yerler Kusura bakmayın ben o soruyu atlamışım, fotoğrafta ki odun köfteci hakkında bilgim yok.. Çevremden edindiğim bilgilere göre en iyi odun köfte.. Değirmen Odun Köfte: İzmir/Salihli yolu üzerinde bulunur, çok kalabalıktır. Otoparkında karavancılar falan...
  3. ormantikinsan

Ynt: Salihli'de Gezilmesi Gereken Yerler Rica ederim Cavid Bey, her ne kadar dünyalı olsakta elimden geldiğince kentimi tanıtmaya devam edeceğim.:) Sizin de bahsettiğiniz gibi ''Bizim Ev'' kente en hakim tepede yer alan bir yer dolayısıyla her ziyarette mutlaka oradan bi Salihli'ye bakılmalı...
  4. ormantikinsan

Ynt: Salihli'de Gezilmesi Gereken Yerler Çeşitli sitelerden aldığım bilgiler ve fotoğraflarla memleketimi anlatmaya çalıştım. Salihli ''keşfetmeye değer kent..'' Gezi planınız içerisinde aklınıza takılan bir şey olursa, bilgim dahilinde cevap vermeye çalışırum.. Sevgiler..:)
  5. ormantikinsan

SARDES ÖREN YERİ İlçenin 8 Km. batısında, İzmir-Ankara yolu üzerinde bulunan Sardes Antik kentinde eski Helen, Lidya, Pers, Roma ve Bizans döneminden kalma, geniş bir araziye yayılmış tarihi kalıntıları iki bölüm halinde ziyarete açıktır. 1910 yıllarında başlayan kazı çalışmaları halen devam...
  6. ormantikinsan

Gezenbilir Manisa Grubu

Ynt: Gezenbilir Manisa Grubu Hoşbulduk Cavid Bey, Yalnız Manisa grubu olarak az kişiyiz sanırım. :) Sevgiler..
  7. ormantikinsan

Salihli'de Çekirdeksiz Kuru Üzüm Üretimi (Belgesel - Kısa Filmim)

http://www.youtube.com/watch?v=ghN8KPEwvpE Bereketin hangi tane de olacağı belli olmaz diyerek her üzüm tanesine ayrı bir değer biçen üzüm emekçilerinin gerçek görüntülerinden oluşmuş bir kısa film. İyi Seyirler. Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar! Sevgiler:)
  8. ormantikinsan

Gezenbilir Manisa Grubu

Ynt: Gezenbilir Manisa Grubu Merhaba Arkadaşlar; Ben de Salihli'den Mehmet.. Her ilçeden birer kişi şeklinde olmuş.. :)
  9. ormantikinsan

Malzeme İncelemelerim

Ynt: Malzeme İncelemelerim Uzun zamandır çeşitli sitelerde buna benzer incelemeler de bulunuyordum. Benim için oldukça faydalı bir şey oldu. Teşekkürler.. :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri