omarkarachay kullanıcısının son içeriği

1. omarkarachay

Eskişehir Mağaraları'ndan Amatör Fotoğraflar

Ynt: Eskişehir Mağaraları'ndan Amatör Fotoğraflar <iframe title ="Preview" scrolling="no" marginheight="0" marginwidth="0" frameborder="0" width="165px" height="128px" style="padding:0;background-color:#fcfcfc;"...
  2. omarkarachay

Eskişehir Mağaraları'ndan Amatör Fotoğraflar

Ynt: Eskişehir Mağaraları'ndan Amatör Fotoğraflar adres vermekle bulunacak mağralar değil ...bir kaçı bulanabilir iş durumu musaıt olduktan sonra mesele değil senennin 6 ayı zaten dağlardayım sen ve kim derse olur .benim için uygundur iş durumu biraz engel olur.yok diyecek kimse zeten olmaz...
  3. omarkarachay

omarkarachay

Ynt: omarkarachay resimleri kötü makinayla çektim 7,2 piksel yanlız hastayım fotoğraf çekmeye resimler Eskişehir dağlarından .....
  4. omarkarachay

omarkarachay

Ynt: omarkarachay ..
  5. omarkarachay

omarkarachay

Ynt: omarkarachay .,.
  6. omarkarachay

omarkarachay

Ynt: omarkarachay ...
  7. omarkarachay

omarkarachay

Ynt: omarkarachay ,,,
  8. omarkarachay

omarkarachay

Ynt: omarkarachay ,,,
  9. omarkarachay

omarkarachay

10. omarkarachay

omarkarachay

11. omarkarachay

omarkarachay

12. omarkarachay

omarkarachay

...
  13. omarkarachay

Arı Sokması

Ynt: Arı Sokması aboow hele bir sürü saldırırsa vayyy.. kaya inişi sırasında bir kaç arının delikten girip çıktığını farkettim.yakından bi resim çekem dedim de iki dakikada benim resim değişti. :-[valla köye yetiştimde yüzüme bi kazan yoğurt çaldılar yoğurtun faydasıda çok iyi yedi tane iğneye...
  14. omarkarachay

Mağara veya Tünel Uzunluğu Ölçümü

Ynt: Mağara veya Tünel Uzunluğu Ölçümü Eskişehire geldiğinizde bi çayımı için.. o kadar gezdim illaki gidemediğim yerler vardır bu manastır mağrası tam nerde .bu mağrayı görmek isterim....
  15. omarkarachay

Mağara veya Tünel Uzunluğu Ölçümü

arkadaşlar bi konu sormak istedim dünyanın en uzun mağrasını veya tünelini uzunluğunu ölçmek için bi yöntem uydudan cm sinine kadar ölçülebildiği görüntülerden hesaplanıp yapıldığı.... ne kadar doğru bilemem sıcaklığa göremi bulunuyor mağralardaki sıcak ortamdan olabilir böyle bilgisi olan...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri