OlcaySert kullanıcısının son içeriği

1. OlcaySert

Araç Üstü Çadırda Hangi Marka?

Zumrut marka, ucuz uygun isini gorur.
  2. OlcaySert

Araç Üstü Çadir Kullanan Kaç Ki̇şi̇yi̇z??

Merhabalar, kayinpeder gecen sene zumrut cadir almisti. bu sene arpenaz 4.2 ile kamp yapacaklar. emekli olduklarina gidince 2 haftadan az kalmiyorlar ve bu surecte cadirin araca bagli olmasi onlari rahatsiz etmis. nasip bana kalmis. 2002 focus aracin ustune kondurdum. istanbul anadolu...
  3. OlcaySert

Tavan yükseltme

şu arkadaşlar bu işi biliyor galiba bi danışmak lazım. https://www.reimo.com/tr/G-campervan_conversions_shop/GD-roofs_for_camper_vans/ ben daha karar veremedim kendim mi yapsam, yaptırsam mı yada hazır mı alsam
  4. OlcaySert

Baştan Sona T4 Transporter Yüksek Tavan Karavanımızı Yapmaya Başladık (i̇ç Sökümü,g.bakım,pas Giderme Vs

süreçte kolaylıklar... güzel bi araç olacak şimdiden belli
  5. OlcaySert

Karavanımızı Sonunda Tamamladık

kazasız belasız cezasız, hayırlı olsun araç çok güzel... 🧿 🧿 🧿 🧿
  6. OlcaySert

Aile Için Kamp Yeri Seçimi

kapatepe civarı güzel kamp için, biraz uzak çıkarız derseniz salaş kamping kıyıköyde orasıda güzel ama biz wc olayı yüzünden karavan kiraladık. bide 10gün de yazlık kiralayacağız ilk girişte ellerde dezenfektanlar heryeri silip süpürüp
  7. OlcaySert

İstanbul'da Hafta Sonu Karavan ile Konaklama?

açıkçası ücretin pek bi önemi yok, koronadan dolayı zaten tesisin elektrik ve su dışında bi hizmetinide kullanmayacağız. test sürüşü gibi olacağından dün youtube da gezerken buldum, şimdi ibre buraya kaydı, buranında günlük ücreti 100 lira imiş. AĞVA GREEN PARK CAMPING | Doğadan Bir Cennet...
  8. OlcaySert

Karavana Masalı Yatak Yaptım

çok güzel olmuş, kendi karavanımı yapmaya karar verdiğimde uygulamayı düşündüğüm sistemlerden biri.
  9. OlcaySert

İstanbul'da Hafta Sonu Karavan ile Konaklama?

Yeni konu açmaktansa bunun altına devam edeyim. 20-21 haziran için motokaravan kiralık (ducato 15m3 camper). ve istanbula yakın yerleri araştırmaya başladık. Dün sahil kamp istanbul şileye gittik. çadır ve bungolow için konaklama çok güzel ama karavanlar için ayırdıkları yerleri pek beğenemedik...
  10. OlcaySert

Bir Karavan Imalat Hikayesi

Geçmiş olsun, youtube da öden tv karavanını buraya yaptırınca iyiki sizin mesajı gördüm paramla rezil olmakla sonuçlanacak bir durumdan beni kurtardınız. Size çok çok teşekkür ediyorum

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR