oguz.p kullanıcısının son içeriği

1. oguz.p

0-3 Yaş Arası Bebekli Ailelerden Karavan Tavsiyeleri

Birbirinden değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Evet bazı şeyleri denemeden tecrübe edemeyiz ve bilemeyiz. 18 Haziran pazar günü eşimle balkonda sohbet ederken artık bir şeyler yapacaksak yapmamız gerektiğini ne olacaksa yaşayıp göreceğimizi konuştuk. Hatta bu konuda eşim karavanı...
  2. oguz.p

Arkadaşlar, artık bu hafta sonu eşimle yaptığımız konuşmada bazı şeyleri tecrübe etmeden öğrenemeyeceğimize karar verdik. Dolayısıyla ilk adım olarak arabamıza çeki demiri taktırıp karavan bakıyoruz. Yarın agus karavanda çeki demiri taktıracağım. 7 pinli olacak ve vira bismillah diyeceğiz ilk...
  3. oguz.p

Arkadaşlar herkese merhabalar, Artık çok geç olmadan karavan hayalimizi gerçekleştirmek, günübirlik ve hafta sonu gezilerimizde kullanabileceğimiz, gerekirse gündüz gezip gezip, akşam bir benzinliğe geçip aracımızda uyuyabileceğimiz pratik, sıcak bir karavan hayal ediyoruz. Fakat bu iş bebekle...
  4. oguz.p

Her Yönü Ile Güney Karavan ..gerçek 01 Belgelİ-750 Kg.

Hayırlısı olsun inşallah. Sizin adınıza sevindim. Evet Ebru Hanım çok anlayışlı bir bayan geçen yıl sipariş verdik, yine burada mesaj atmış ve heyecanımı paylaşmıştım. Daha sonra bir takım kendi aracımızla ilgili sorunlar çıktı aracı değiştirmek için siparişi iptal ettik, aracı değiştirdik...
  5. oguz.p

çok teşekkür ederim. konuştuk delme işlemlerini onlardan talep edebileceğimi ve vidalama vs yapılabilecek yerleri teslimat sırasında gösteriyorlarmış. Şimdi siparişimizi verdik bakalım Kasım teslimat hayırlısı olsun inşallah =)
  6. oguz.p

Herkese merhaba, Uzun süredir bu forumun sessiz okuyucusuydum sanırım artık ses verme zamanı geldi. :) İstanbul-Büyükçekmece den Oğuz ben. Güney Mini boş olarak sipariş etmeyi düşünüyoruz eşimle hafta sonları çevrede gezebileceğimiz videolar çekip anılar biriktirebileceğimiz bir karavan almak...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri