off_road kullanıcısının son içeriği

1. O

Forumda Açılan İlanlar Hakkında

Ynt: Forumda Açılan İlanlar Hakkında Siteye yeni üye olan arkadaşların üyelik tarihinden itibaren 1 ay boyunca ilan panosunda yeni konu acmasına engel koyarsanız bence siteyi bir defa ilan acıp gidenlerden bir nebzede olsa korumuş olursunuz. Bir cok forumda bu tür kısıtlamalar var.Yeni üye...
  2. O

Malum Siteden Araç Aldık Hurda Çıktı

Ynt: Malum Siteden Araç Aldık Hurda Çıktı iyi dilekleriniz icin cok tşkrler. Dün son mesajımı yazmadan önce 15 dk lık yola gittik hareket halinde motor kendiliginden duruyor, motor durunca frende tutmuyor. Dün gece 15 lık yolda 3 defa motor durdu.Zaten motorun hasta oldugunu biliyorduk bu...
  3. O

Ynt: Malum Siteden Araç Aldık Hurda Çıktı Satın aldıgımız şahıs ile anlaştık şimdilik. 1) Galeride begendigimiz arac ile takas yapabiliriz. 2) Aracı satıp bizden aldıgı ücreti geri iade edecek. 3-4 güne kadar aracı gönderiyorum.İlginiz ve yardımlarınız icin tşkr ler.
  4. O

Abim yurt dışında aracıda denizliden aldık.Ben muşta yaşıyorum.Akrabalarımız denizlide oldugu icin abim nasılsa orda bakan var diye alayım onlara bakar diye güvenip aldı. Madem türkiyeye geliyorum 10 gün tatil yaptı izmirde aydında sonra denizliye gidip aracı aldı muşa geldi.. Daha önce 5-6...
  5. O

slm. Kısaca konuyu anlatayım.Abim 20 gün önce 2005 doblo aldı.Aracı görmedik internette resimleri süper görünüyordu orjinal yazılıydı. Aracın şehir dışında oldugu icin ablamın üstüne aldık 20 gün gecti arac dün geldi. Arac malesef hurda aracın 2 farları yapıştırıcı ile tutturulmuş ön arka tampon...
  6. O

İlan Nasıl acılır.

Arkadaşlar ben önceleri ücretsiz host-domain verilen sitelerde web sayfası acıp sevmedigim yada bir şekilde bilgilerini ögrenmek istedigim kişilere zararlı linkler paylaşıyordum. Burda sevgili arkadaşlarımız ilan veriyor düzenli- acıklayıcı ilan verenler baya var ama yarısına yakını yarım...
  7. O

Çok Temiz Denildi; Baktım ki Hayal Kırıklığı

Ynt: Çok Temiz Denildi; Baktım ki Hayal Kırıklığı 4000 motor dozer gibi benzin ister bu 2 senede bi araba parası eder sanırım.
  8. O

Blackhawk Pantolonu Kim Getirebilir.

Ynt: Blackhawk Pantolonu Kim Getirebilir. Bilgilendirme icin tşkrler.Ben zaten alamadım burda konu acmadan önce görüştügüm yerde son 1 adet s beden kalmış dedilerdi banada uyacagını söylediler. Aradan 12 gün falan gecmişti kapıda ödemeli almak istedigimi söyledim ellerinde yoktu öyle kaldı...
  9. O

Bu Far Koruma Nerede Bulunur?

Bazı ürünlere bakarken far korumayı gördüm sizin acmış oldugunuz bu konu aklıma gelince paylaşmak istedim. Fiyatı cok pahalı (259,95 $) arkadaşlarımızın dedigi gibi eli işe yatkın bi demirciye cok uygun fiyata yapabilir. Burdan
  10. O

Faydalı Linkler (defender ve Land Rover serileri)

Slm arkadaşlar. Defenderlere bilinen motorların dışında hangi tür motor takılır,hangisi daha güçlü ve avantajlı diye arama yaparken güzel bi siteye denk geldim ve paylaşmak istedim. Yedek parcalar,motor, resimli anlatımlar vs. vs. güzel bilgiler var. Burdaki arkadaşlarıma faydalı olacagını...
  11. O

fire starter ..ates baslatıcı

Ynt: fire starter ..ates baslatıcı Kullandıgım cakmagı gecen gün bir arkadaşım begenince ona hediye ettim.Daha önceden fitili tamamen yanmış bi tane vardı ona yorgan ipi takmıştım ama naylon karışımı olunca ipte opaklanma olmuştu malesef fitil bulamadıgım icin dün akşam bi mum alıp ipini...
  12. O

yardım yeni km saati uygunluğu

Ynt: yardım yeni km saati uygunluğu Eger defendere monte edip randımanlı calışmasını saglayabilirseniz bence harika duracaktır defenderde. Defenderin gösterge panelleri bildiginiz gibi dikdörtgen köşeli üst kısmı biraz daha dar. Bu gösterdiginiz gösterge paneli oval duruyor defenderin gögsüne...
  13. O

Alınık Casio saat

Slm. Daha önce sitede cok uygun fiyata saat getiren arkadaşlarımızın ilanlarını görmüştüm. Ben bi saat begendim,ebaydan daha önce hiç alışverişim olmadıgı icin yardımınızı bekliyorum. Bu saati bana en uygun fiyata kaça alabilirsiniz. Sıfır olacak saat. Eger ebaydan getirmek isterseniz cüzzi bi...
  14. O

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme Konuyu hotrlatmak gibi olmasın ama yazmadan duramadım. ;D ;D ;D Bir daha gelirseniz bana misafir olursunuz.Gecen hafta evde vardı mesala. Siz yukardaki yazıyı yazarken bi anı canlandı gözümde. Bizim yaşlı bi teyzemiz kışın ramazan ayında teravih namazından dönerken...
  15. O

Blackhawk Pantolonu Kim Getirebilir.

Ynt: Blackhawk Pantolonu Kim Getirebilir. Adil kurt verdigin link icin tşkrler.Güzel ürünler var sık kullanılanlara ekledim. İstedigim renk yok malesef o verdigim linkteki ürünü makul bi fiyata alıp bana satacak biri olmazsa türkiyede satış yapan siteden alırım. Aslında şimdi bi daha düşündüm...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri