nasah kullanıcısının son içeriği

1. N

11,5metrekup Ducato İçi̇n Karavan Plani

Bu kadar küçük bir araçta yatak başına komidin çok gereksiz bence. Yerinizde olsam yatağa ve mutafağa ilave ederdim o alanı. Tuvalette o şekilde zaten çok dar olur kullanamazsınız.
  2. N

Italya 2023

Bu olay aynamı kırdın olayı Balkan ülkerinde çok oluyordu. Çok yavaş bir arabayı sollarken arabanın kapısına vurup sonra yakalayıp aynamı kırdın diye ne koparabilirlerse uğrasıyorlardı .
  3. N

Discovery 3 2.7 Tdv6 Genel Başlığı

Bence sandık motor atılmış araç daha mantıklı gibi. En azından motor sıfırlanmış. Bu araçlar genelde 170.000 km civarı motor yemiş.
  4. N

Adım Adım Karavan'a Doğru

Bir çok profosyonel firmanın işlerini yakından görünce ne kadar amatörce olduğunu bende gördüm. Layıkıyle yapanlarda hem çok yüksek fiyat çıkarıyorlardı hem de 11,5 m3 araca girmek istemiyorlardı. Şansıma bu işi gerçekten severek, ciddiyetle yapan bir usta buldum. Benim araç pandemiden önce...
  5. N

Evimiz Yanımızda Dünya Önümüzde 2019 Avrupa

Aslında Blbaodan Coruna'ya kadar olan yerler başlı başına bir gezi rotası ama maalesef mesafeller. Artık yeni aracınızla yeni gezileri bekliyoruz .
  6. N

11,5metrekup Ducato İçi̇n Karavan Plani

Merhabalar, 11,5 m3 araç bende de var. Benim araç 4+1 kişilik olduğu için mutfak biraz geriye uzandıgından arkada tek kişilik yatak var. İhtiyac halinde kullanmak için önde çift kişilik yatak olabilen bir alan var. Ranza olmuyor çok ölçtük, hesapladık ama hem klostrofobik hem girip çıkmak...
  7. N

Adım Adım Karavan'a Doğru

Güle güle kullanın. Vw'den sonra salon salomanje gelir :) Bizde ki sürecin benzeri olmuş. Bende hat çekmeyip pilli ışıklandırma ile kendimiz hallederiz derken profosyoel bir firmaya yaptırdım. Gezilerinizi takip etmek üzere..
  8. N

Evimiz Yanımızda Dünya Önümüzde 2019 Avrupa

Çok güzel bir gezi olmuş. Kuzey İspanya hep merak ettiğim bir coğrafya olmuştur. Emeğinize sağlık.
  9. N

Karavanist Istanbul Karavan Ve Ekipmanları Fuarı 8-16 Ocak 2022

Evet galiba. Göz göre göre kaçırdık. :(
  10. N

Karavanist Istanbul Karavan Ve Ekipmanları Fuarı 8-16 Ocak 2022

Merhabalar, davetiye varsa 1 kişilik davetiye alabilir miyim?
  11. N

Kendi Karavanını Yapanlar Buralpdi̇ 2

Sanırım burası
  12. N

Çok teşekkürler. Gidip bir fiyat alayım bakalım. Daha kapı ayarı da var yapılacak.
  13. N

Levent bey ilave makası nerede attırdınız? Tavsiye edebileceğiniz usta var mı?
  14. N

Karavanımı Tekrar Yaparsam Yapmayacaklarım

Ne olur ne olmaz diyenler için yeterli halatla hubzugda kullanılabilir. Veya gördugum 10 cm genişliğindeki saglam ağaçları çeker olan tekerleğe dıştan geniş olacak şekilde bağlıyorlardı. https://www.gittigidiyor.com/yapi-market-tamirat/astor-hubzug-3000-kg-1-5-metre-3-ton_pdp_696042649
  15. N

Karavanımı Tekrar Yaparsam Yapmayacaklarım

Hüseyin bey bunun için aracın gövdesine mıknatısla yapışan küçük tentelerden yapmıştı yanlış hatırlamıyorsam.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri