nacar08 kullanıcısının son içeriği

1. N

2 Çeker Aracı 4 Çekere Çevirme Hakkında

Konu geçeli çok olmuş ama bizim evde 2 tane arkadan çekiş, 3 tane de 4x4 toplam 5 kamyonet var, bunların muayenesi her sene yapılıyor, çoğu zaman muayenelerini ben yaptırıyorum. muayenede 4x4 konusu hiç açılmadı, 4x4 mü?, aktif mi gibi sorular soran da olmadı. FAbrikasyon 4x4 olanların...
  2. N

2005 Sprinter Mi? 2008 Ducato Mu? (panelvan)

Yorumlarınız için teşekkür ederim. İki araç da çokça karavan yapılıyor. Onun için karar vermek zor. Psa, sprinter ve vw üç araçta güzel. Mercedes sanki daha uzun ömürlü, daha sağlam imajı var ama kullanmadığım için emin değilim. Onun için kullananların fikrini merak ettim.
  3. N

2005 Sprinter Mi? 2008 Ducato Mu? (panelvan)

Merhabalar. Bir tane 450 binde 2005 uzun şase 313 sprinter panelvan buldum. 75000 dedi pazarlık öncesi. Araç fena değil . (Fiyat Nasıl?) Benim kafamda 2008 ducato var, eni geniş olduğu ve kasa yapısı daha müsait olduğu için. 2 yetişkin + 2 çocuk (10 yaş altı) 4 kişilik bir aileyiz. Uzun...
  4. N

Ford Transit iyi bir seçim midir?

Ben minibüs mü midibüs mü yoksa arası bir şey mi diye araştırıyorum. 2 çocuk var, minibüse sığmayabiliriz. Yaklaşık 1 ay önce 1-2 yaşlarında ford transit ambulans ile yaklaşık 2 saat refakatçi olarak yolculuk etme durumunda kaldım. Arka tarafta emniyet kemeri takılı olarak koltukta oturmama...
  5. N

Karavan Ruhsatı Olmadan Demonte Mobilya İle Trafikte Sorun Yaşarmıyız?

Yolda giderken arka stop lambaları yanmayan, önde ise sadece bir farı yanan kamyona denk geldim. Çok karanlık bir yoldu, dikkat etmesem arkadan çarpabilirdim. Bu kamyon 15 temmuz sonrası her ilçe girişinde olan polis kontrol noktalarından geçmiş, kantar kontrolden geçmiş. Kimse umursamamış...
  6. N

2.0 Td Sportage

Aracı kaça aldınız...
  7. N

Mitsubishi Pajero Pinin Kullananlar Buradayız

Ynt: Mitsubishi Pajero Pinin Kullananlar Buradayız Ben de arazi taşıtı alma düşüncesindeydim ama ev aldığım için ertelemek zorunda kaldım, durumum düzelene kadar pajero pinin kullanayım dedim ama malum sitede sonbaharda 20-24 arası olan fiyatlar 26-32 aralığına çıktı. Onlarda 200 bini çoktan...
  8. N

Ynt: Mitsubishi Pajero Pinin Kullananlar Buradayız ben hopalıyım... artvinin doğa şartları gereği o aracın çok yıpranması normal. şansen ben o tip araç alacak olsam artvin vb yerlerden değil, araziye çıkmamış, şehirde binek olarak kullanılmış bir araca 2-3 bin fazla verip almayı tercih ederim.
  9. N

Ynt: Mitsubishi Pajero Pinin Kullananlar Buradayız Hopadan Selamlar... 2001 - 2002 model 2.0 5 kapılıların ederi nedir. İnternette 28-30 arası fiyat istemişler ama nette fiyatlar genellikle uçuk olur. Aracımı satıp ev aldım. Ekonomiyi biraz toparlayınca 20 küsüre bir araç almayı düşünüyorum. Bu...
  10. N

Aks Kilidi

4x4 as 100 için ön aks kilidi nerden bulurum, nette var mıdır? Ben bulamadım..
  11. N

Gürcistan seyahati

Ynt: Gürcistan seyahati Valla iyi cesaret diyebilirim. Neden mi? Bu ülkelerde devlet düzeni yok, vatanaşından polisine kadar herkes sizden para alabilmek için türlü oyunlar yapar. Bunun yanında Azerbaycan ile Ermenistan arasında yaşanan savaş nedeniyle sınır geçişi yok diye biliyorum. 1-...
  12. N

arabam.com Duster 4x2 Test Sonuçları

Ynt: arabam.com Duster 4x2 Test Sonuçları 2012 yılında böyle bir iç mekan tam bir facia, bu sene değişmeliydi... Fiyatı uygun diye satılıyor ama temiz bir 2009 vitara 45 bin liraya alınabilir ve her yönüyle mükemmel araç...
  13. N

Eski arabası olanlara kötü haber...

Ynt: Eski arabası olanlara kötü haber... Sorun eski olmasında değil bakımsız olup olmadığında olmalı... Malasef öyle araçlar var ki ölüm tuzağı gibi... Yaş sınırı konmalı ama yaşı geçse de muayeneden geçenler geçmeli, yeni de olsa muayenesiz yakalananlar doğrudan hurdaya çıkarılmalı...
  14. N

kasko maliyeti

10 yıldır reno 19 kullandığım için kasko yaptırma gereği görmedim. Allaha şükür ihtiyacımda olmadı. şimdi 2005 veya 2006 crv almayı düşünüyorum. kasko maliyeti nedir bilen var mı? Kasko hesaplama siteleri var ama hepsi üç kağıtçı, bir sürü bilgi girmemizi istiyorlar sonrada teklifinizi buradan...
  15. N

Honda CR-V ve HR-V Hakkında Hersey

Ynt: Honda CR-V ve HR-V Hakkında Hersey 2001 ile 2002 cr-v arasında neden 10 bin tlye yakın fiyat farkı var. 2001 ler 22 civarı satılırken 2002 modeller 31 den başlıyor....

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri