Mustafa Balcı kullanıcısının son içeriği

1. Mustafa Balcı

Satılık Suzuki Jımny 2007 Manuel 116bınde Lpgli 2'' Yukseltme Yenı 5 Adet Mt Lastık

Ynt: Satılık Suzuki Jımny 2007 Manuel 116bınde Lpgli 2'' Yukseltme Yenı 5 Adet Mt Lastık İlgi ve bilgiler için teşekkür ederim. selamlar
  2. Mustafa Balcı

Vx80 -1991 3.900 Benzinli--beygir Gücünü Arttırmam İçin Lütfen Yardım !!!

Ynt: Vx80 -1991 3.900 Benzinli--beygir Gücünü Arttırmam İçin Lütfen Yardım !!! Burada okuduğum bilgilerden sonra konuyu çok geniş araştırdım İşte Sonuç: - Benzinli araca diesel motor takılabiliyor ANCAK 1-Aynı marka model aracın diesel motorlu seçeneği olması gerekiyor, 2-Koyacağınız diesel...
  3. Mustafa Balcı

2005 Pajero 3.2 Did Full Off Road Donanım,,çokkkk Başarılı

Ynt: 2005 Pajero 3.2 Did Full Off Road Donanım,,çokkkk Başarılı Bende bir tane VX 80 var 1991 model,ayrıca yarı arazi yarı şehir kullandığım 2007 Grand Cherokee var.İkisini satıp bi tane Pajero 3.2 2008-2009 alıp yükseltme vs işleri yapıp hem şehir hem off road düşünüyorum yorumlarınız ne olur...
  4. Mustafa Balcı

İzci Team - Ankara No Name Off Road Kulubü Keşif Gezisi

Ynt: İzci Team - Ankara No Name Off Road Kulubü Keşif Gezisi Konu başındaki link sadece tanıtım videosu içeriyor.Tarih geçmiş ,keşke buradan izleyebilseydim
  5. Mustafa Balcı

Ankara ve Cevresinde Offroad Organizasyonu

Ynt: Ankara Ve Cevresinde Offroad Organizasyonu Hocam kafa dengi insanlar grup kurup birlikte gidiyor,doğaçlama organizasyon da yapılamıyor.Takip ediyorum ama buradan da sonuç alamayacaz galiba.selam
  6. Mustafa Balcı

Satılık Suzuki Jımny 2007 Manuel 116bınde Lpgli 2'' Yukseltme Yenı 5 Adet Mt Lastık

Ynt: Satılık Suzuki Jımny 2007 Manuel 116bınde Lpgli 2'' Yukseltme Yenı 5 Adet Mt Lastık Merhaba,Bi arkadaşımı off road merakı sardı,ama sizinki gibi tasarruflu bi araç bakıyoruz.Ancak yükseltme ve lastik büyütmeden sonra yokuş performansı ne durumda acaba. selamlar
  7. Mustafa Balcı

Opel Frontera 97 Model 2.2

Ynt: Opel Frontera 97 Model 2.2 Merhaba aracın yakıt tüketimi ile ilgili kısa bilgi mümkün mü
  8. Mustafa Balcı

91 Model Vx80 Özel Yapım Land Cruiser- Satılık

Ynt: 91 Model Vx80 Özel Yapım Land Cruiser- Satılık Ben hafta sonu Köroğlu dağları,Kıbrıscık Tembel Yaylasından Karaçayır yaylasına geçmeyi düşünüyorum,Beklerim
  9. Mustafa Balcı

Ynt: 91 Model Vx80 Özel Yapım Land Cruiser- Satılık Arkadaşlar kış geliyor,benim makinayı satmaktan vaz geçip karlarda dağa vursam,Kimsenin gidemediği yerleri mi keşfetsem diyorum
  10. Mustafa Balcı

Ynt: 91 Model Vx80 Özel Yapım Land Cruiser :) :) Teşekkür ederim,ne kadar beceriksizim,araç bilgilerini girip satılık mı-Fiyat nedir yazmayan tek satıcıyım galiba. Evet Satılık,Fiyat: 48.500
  11. Mustafa Balcı

Araç çok özel bir hevesle TEİAŞ'tan standart donanımlı olarak alındı.Sonra doğa sever biri olarak araziye çıkmak için gerekli ne varsa araştırılarak bütün gerekenler yapıldı.Motor rektefiye yapıldı.Yaptıklarım aşağıdadır,İki adet arazi aracı fazla geldiğinden satılıktır. Araca yapılanlar araç...
  12. Mustafa Balcı

Ynt: Vx80 -1991 3.900 Benzinli--beygir Gücünü Arttırmam İçin Lütfen Yardım !!! Ciddi mi,Dizel motor konulabildiğini anlatan bilgiyi paylaşırsan ben de görmek isterim
  13. Mustafa Balcı

Ynt: Vx80 -1991 3.900 Benzinli--beygir Gücünü Arttırmam İçin Lütfen Yardım !!! Ayna mahrutiye gerek kalmadı güç mükemmel oldu.Ama keşke Turbo yerine Egzantrik,Pistonlar ve Headers değiştirerek emmeyi arttırsaydık daha iyi olurdu.Karbüratörlüde Turbo çok uğraştırdı
  14. Mustafa Balcı

Ynt: Vx80 -1991 3.900 Benzinli--beygir Gücünü Arttırmam İçin Lütfen Yardım !!! Teşekkür ederim Turbo çok güzel oldu,Gücü mükemmel hale geldi,Asfaltta yokuşlarda bayılan araç aslan oldu.Navara yetişemiyor.Tabi arazide de performans mükemmel.Şu anda sadece karbüratör ayarlarında az problem...
  15. Mustafa Balcı

Ynt: Vx80 -1991 3.900 Benzinli--beygir Gücünü Arttırmam İçin Lütfen Yardım !!! Buldum...Uzun bir aşk hikayesine döndü.Turbo taktım ve İntercooler...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri