murlek kullanıcısının son içeriği

1. M

Ustalardan Yardım

Ynt: Ustalardan Yardım resmi malesef yok alırsam ceker eklerim abim :)) gorselligi benden gecti yapılacak hic bisey yok bu ozelliklere adam 15000 istiyo..isteme illaki ister ama siz olsanız ne kadar werirsiniz..
  2. M

Ustalardan Yardım

Selam arkadaslar bi tane cj 5 ten ekleme cj 7 buldum arac cok guzel yapılmıs yani göze gercekten cok hos geliyor dew lastikli ferrari gibi :) yanlız mekanik aksamdan anlamadıgım icin sizden yardım istiyorum bu asagıda ozellikleri yazan arac ne kadar para eder.. Hidrolik yükseklik ayarlamalı...
  3. M

Çalış Senin de Olur (Defender 110)

Ynt: Çalış Senin de Olur (Defender 110) güzel calısma 65 gunluk emeginizin karsılıgını almıssınız kazasız belasız iyi gunlerde kullanın insallah
  4. M

Sümela Manastırı

Ynt: Sümela Manastırı dün ordaydım oradan ziganaya gectim pervanlarda bi kuzu mangall ohhh :)
  5. M

Motorumu Satmak Zorunda Kaldım

Ynt: Motorumu Satmak Zorunda Kaldım ne yalan söyleyeyim honda xl 200 benimde ilgimi cekmiyor degil :)
  6. M

Moloz

Ynt: Moloz moloz u moloz olalı bu kadar guzel gelmemişti gözume guzel foto ellerine saglık makinen dert gormesin :)
  7. M

Trabzon Yaylaları

Ynt: Trabzon Yaylaları bak bu iyiydi :))
  8. M

Trabzon Yemekleri

Ynt: Trabzon Yemekleri akcabat koftesini yiyeceksen molazda kemencenin karsısında kucuk bi esnaf koftecisi war bir kere tat bak daha ne korfezde yersin ne cemilde :)
  9. M

Beşikdüzü

Ynt: Beşikdüzü memleketim gibi yok yaa :)
  10. M

Uzungöl

Ynt: Uzungöl trabzon a gelindiginde muhakkak görulmesi gerekilen bir yer..
  11. M

Satılık Jeep CJ8

Ynt: Satılık Jeep CJ8 fena bi araca benzemiyo ama fiyat biraz yuksek geldi
  12. M

Cross Motor Tavsiyeleriniz?

Ynt: Cross Motor Tavsiyeleriniz? honda xl 200 güzel alet
  13. M

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? hosbulduk.. zevkle :)
  14. M

Motor, Muhlama, Alabalık Avı ve Muhabbet

Ynt: Motor, Muhlama, Alabalık Avı ve Muhabbet gercekten fotograflar super olmuş yeni gezilerinizi 4 gozle bekliyorum
  15. M

Motorumu Satmak Zorunda Kaldım

Ynt: Motorumu Satmak Zorunda Kaldım saglık olsun hocam insallah cabuk kavusursun yeni motoruna

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri