Motor, Muhlama, Alabalık Avı ve Muhabbet

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan endurocu53 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 55
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,592
Ynt: Motor, Muhlama, Alabalık Avı ve Muhabbet

muhlamayı gördüm oldim ben deli
yaşar iken rizeyüde görmeli
gitmiş iken sedat abiyide görmeli
o mübarek ellerinden ellerinden öpmeli ;D

redline uşağum soyle kulağuma edeyum kupe
yengeniz laz kızi takmıyor kupe
çif tapanca belinde dolaşiyur
mezarlıkda benumle bulişiyur :'(

Etiketler

tolgaturk' Alıntı:
aşık tolganiden derleme

muhlamayı gördüm oldim ben deli
yaşar iken rizeyüde görmeli
gitmiş iken sedat abiyide görmeli
o mübarek ellerinden ellerinden öpmeli ;D

redline uşağum soyle kulağuma edeyum kupe
yengeniz laz kızi takmıyor kupe
çif tapanca belinde dolaşiyur
mezarlıkda benumle bulişiyur :'(

aldı sazi laz uşağı

yapma be enişte mahçup eyleme
sedatı gör ama el öp söyleme
hürmette yüreğim derya ve deniz
saygıyla dostuna eğilendeniz.
:'(
küpe diye öğüt taktık kulağa
mert yaraşır namert gelmez otağa
ondandur ki çift tapanca belinde
hak eden görür her seferinde .

:(
mezarda buluşun alunda ibret
çok erken gittunuz birazcuk sabret
acele gidenler binbir nedendur
ebedi huzurun olduğu yerdur

rizeden
Selam ve saygılarımla

Ynt: Motor, Mıhlama, Alabalık Avı ve Muhabbet

ceranus' Alıntı:
Sedat Bey, çok naziksiniz, muhteşem kareleri bana armağan etmenizden dolayı çok teşekkürler ediyorum. Karadeniz turuna çıktığım zaman Çamlıhemşin'de Fırtına Deresinin de etkisiyle bir evim olsun istemiştim, şimdi muteşem güzel fotoğraflarım oldu, emeğinize ve ellerine sağlık. Temmuz da gelmeyi planlıyorum yeniden, sizin de söylediğiniz gibi bu güzellikleri hep birlikte seyreyleriz umarım, selamlar memleketimin güzelliklerine ve siz dostlara..

inşallah planınızda ,umduklarınızda sapma olmaz hayallerinizle bütünleşirsiniz temmuzun onaltısından sonra büyük ihtimal yokum kızımın düğünü için şehir dışında olabilirim . inş ona denk gelmez ve sizlere yöremin güzelliklerini anlatma ve muhlama ikram etme şansım olur .

yüreğinize sağlık yolun ve bahtın daim açık olsun

s.ak

mrtvural' Alıntı:
Dostlar bu iş uzaktan uzağa olmiyi
Yan yana gelip çay-sohbet istiyi
Abiler bu yaz için plan yapalım
Gönül ister Sedat abiyi görmeyi.

Kocaeli'den selamlar
ÇONA

evet toprağım ne demiş derviş ...

gönül ne çay ister
ne kahvehane
gönül sohbet ister
kahve bahane

RedlinE' Alıntı:
tolga enişte öyle bedavadan en iyisine konmak yok. Huyumuzda agirdir adetlerimzde Ah benim zavallilara yaptiklarimi bir bilsen sulalede enişte bagimindaki milletler pek bulaşmaz şahsen bana..
Muhlamayi yemeden once çozama suyunun hasindan içmen lazim ekşidir biraz ama şarap gibi idare etcen artik.
Onu geçtin mi yemegin kemikli yerinden başlican onune ne koyulursa yicen
ahh ahh neler yaptim neler
Aslinda sana bir kiyak yapip bir kaç tıyo versenmi şahirligi kapmişin isindim sana ben çok hirpalamasin bizim uşaklar seni sonra,
kuyis halalayis etme oralara sonra

mucahit korkutma enişteyi . hem biz özel cozama suyunu dünyanın baş belası birileri var onlar çokk geliyorlar yazları buralara dağlarda yaylalarda heryerdeler amaçlarını çözmüş değiliz organik cozamayı maşabalara koyup kuncilan ikram edeyruk onlara . sezonda çıkan tüm çozamayı geçen yıldan kapatıyorlar. çünkü alışmışlar hertürlü .........b..............yemeye . dostlarımıza bunun ne olduğunu ancak başabaş bir sohbette anlatabiliriz deşifre olmasını istemiyoruz .

gercekten fotograflar super olmuş yeni gezilerinizi 4 gozle bekliyorum

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,495
Kayıtlı Üye Sayımız
172,157
Kaydolan Son Üyemiz
Hkndm

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.