MüBisVan kullanıcısının son içeriği

1. MüBisVan

Volkswagen 2015 Model,kisa Şasİ, T6 Kasa Transporter Aracin Camper’a Dönüşüm Macerasi

Vw transporter T6 camlıvan araçlarda ısı yalıtımı sorunsalı.... Video: https://www.youtube.com/watch?v=woMUZp2R94s&ab_channel=M%C3%BCBisVan
  2. MüBisVan

Volkswagen 2015 Model,kisa Şasİ, T6 Kasa Transporter Aracin Camper’a Dönüşüm Macerasi

Volkswagen Transporter T6 Araçta - Ön Kapılar İçin Fitil Uygulaması Bu aralar boşta kaldım, aracıma bir şeyler yapayım diyenler için bütcenize fazla maliyet bindirmeyen hem de yapımı kolay kapı fitili uygulamasının nasıl yapılacağını anlatıyorum... Öncelikle hava sıcaklığının çok düşük...
  3. MüBisVan

Yazılımla bg yükseltme olayına hiç girmedim. Tecrübem yok. Yapan birini de tanımadım. Çiftli koltuk döndürme aparatı Türkiye'de hala yok diye biliyorum. Genelde dedğiniz gibi çiftli koltuğun altını akü veya saklama alanı olarak çok kullanıyorlar. Benim de önceki aracım Megan'dı. O araçların...
  4. MüBisVan

Video: https://www.youtube.com/watch?v=2mbkHNAJBE0
  5. MüBisVan

Çok güzel yerler... Tekrar gidelim denildiğinde hiç şüphesiz süper olur deriz.
  6. MüBisVan

VW TRASPORTER ARAÇTA LASTİK BASINCI SORUNSALI Değerli forumdaşlar, başıma gelen bir olayı sizle paylaşmak, deneyimimi aktarmak istiyorum. Ağustos başı gibi Çanakkale'den dönerken aracın dışından sanki camda havlu unutmuşsun gibi pat pat bir uğultu sesi gelmeye başladı. Biz başta bunu Çanakkale...
  7. MüBisVan

Emniyet kemerlerini de hallederseniz projeye gerek olmaz diye düşünüyorum.
  8. MüBisVan

Instagram : mubisvan Vw T6 Camperla, 2018 Norveç Gezİ Deneyİmİ

Instagram : mubisvan Vw T6 Camperla, 2018 Norveç Gezİ Deneyİmİ
  9. MüBisVan

1 Ayda Gurcistan Temmuz-agustos 2015

Güzel bir paylaşım olmuş. Teşekkürler.
  10. MüBisVan

Cem bey youtube ta aracın tanıtımını yaptığım bir video var 4:57 den sonra yatak ile ilgili...

Cem bey youtube ta aracın tanıtımını yaptığım bir video var 4:57 den sonra yatak ile ilgili kısım var. https://www.youtube.com/watch?v=5kSmf0QfNUM&t=3s
  11. MüBisVan

Ben Bursa'da Çağatay diye bu işlerin içinde olan birisine yaptırdım. Anlattığınızı anlayabilecek...

Ben Bursa'da Çağatay diye bu işlerin içinde olan birisine yaptırdım. Anlattığınızı anlayabilecek bir mobilyacı:) Tel: 0530 903 3003. Bu tarz ürünleri yapanlar vardır ama fiyat ve size ayıracak zaman konusunda benim tercihim Çağatay oldu.
  12. MüBisVan

Merhaba, Üzülerek mesajınızı yeni görüyorum. Gezenbilir sayfasını ziyaret etmeyeli uzun bir süre geçmiş. Kaportacım birisinden bahsetmişti. O sizdiniz herhalde. Aracınız ne durumda?
  13. MüBisVan

Evet. Uygulanabiliyor. Biraz zahmetli bir döndürme oluyor. Vitesi bire takıp el frenini indirip o şekilde döndürüyorsunuz.
  14. MüBisVan

12 Gece 13 Gün Türkiye'den Arabayla Avrupa'ya Kısa Tur.

Çok güzel, derli toplu bir yazı olmuş. Ayırdığınız zaman için teşekkürler...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

SON KONULAR

Geri