mrteglmz kullanıcısının son içeriği

1. mrteglmz

88 model 2500 dizel defender

Ynt: 88 model 2500 dizel defender merhabalar araç duruyor mu ? son halıyle resımlerı var mı ? fiyat durumu nedir ? km si nedir ? selamlar
  2. mrteglmz

Satılık - 1987 Model Defender (215.000 Km.)

Ynt: Satılık - 1987 Model Defender (215.000 Km.) araç duruyor mu? ilan güncel mi? fiyat değişti mi ? murat
  3. mrteglmz

isuzu dmax 4x4 2007 model

isuzu dmax 4x4 2007 model (satıldı) araç satılmıştır. konu kapatılabilir. murat eğilmez www.kentotelbilecik.com
  4. mrteglmz

Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

merhaba; 2007 dmax den sonra 2011 i aldım arasında muazzam beygir farkı ve dolayısıyla motor gücü var. içini biraz daha süslemişler malum rekabet olayı. araç daha 2gün önce geldi haftasonu pazar av var güzei resimler eklemeyi düşünüyorum. herkese güzel geziler dilerim. murat eğilmez...
  5. mrteglmz

Ynt: isuzu dmax 4x4 2007 model güncel...
  6. mrteglmz

arkadaşlar, 2007 model olan aracımı 2011 modeli aldığım için satıyorum. 117000km de kazasız belasız bakımlı bir araçtır. ava giderken kullandım arazide yorulmuş değil. araç bilecik tedir. 35000 TL istiyorum. ilgilenenler için cep EĞİLMEZLER PETROL/BİLECİK Murat Eğilmez 0 532 793 46 96
  7. mrteglmz

Farklı Bir Defender 1987 Orjinal İngiliz Kasa

Ynt: Farklı Bir Defender 1987 Orjinal İngiliz Kasa merhabalar; arabanın stress i beni sardı nası satılmaz dıye Allahtan satıldı. ;D hayırlı ugurlu olsun 2 tarafa da selamlar murat www.kentotelbilecik.com
  8. mrteglmz

Satılık 93 Model 4.0L Laredo Grand Cherokee ZJ

Ynt: Satılık 93 Model 4.0L Laredo Grand Cherokee ZJ takip...
  9. mrteglmz

Farklı Bir Defender 1987 Orjinal İngiliz Kasa

Ynt: Farklı Bir Defender 1987 Orjinal İngiliz Kasa selamlar; satılmadı gitti bu araç ya ilk günden beri takip ediyorum değerinin altında fiyat istiyorsunuz ancak satılmadı işte çok ezilmiştir araç diye mi düşünüyor insanlar nedir anlamadım. meşhur sitede de cok bakan var ama hayret hayırlı...
  10. mrteglmz

Satılık - Suzuki Grand Vitara

Ynt: Satılık - Suzuki Grand Vitara fıyat yazmamıssınz......
  11. mrteglmz

98 beyaz cherooke

Ynt: 98 beyaz cherooke selamlar; 1 tane mı resmı var aracın ben mı goremıorum? o resımde bagaj kapagı var sanırım bıras daha resım ekleyıp ozellık yazarsanız daha cok mesaj alırsınz dıye dusunuorum. murat
  12. mrteglmz

DİKKAT - Hilux 2.8. 96 Bordo Araç için Uyarı

Ynt: DİKKAT - Hilux 2.8. 96 Bordo Araç için Uyarı cok tesekkurler gezenbılır farkı ortada herkese selamlar murat
  13. mrteglmz

Satılık Lada Niva

Ynt: Satılık Lada Niva( SATILDI) ARAÇ SATILDI COK UZUN ZAMAN ONCE SİLMEYİ UNUTMUŞUM SELAMLAR MURAT
  14. mrteglmz

Satılık - 1987 Model Defender

Ynt: Satılık - 1987 Model Defender merhaba hayırlı satışlar dılerım. aracın iç resımlerını de koyarsanız hem daha rahat satarsınız hemde bız defender ı olmayıp da almayı dusunenler daha rahat karar verebılırler. selamlar murat
  15. mrteglmz

Çöl Kartalı Defender 110 Dizel Sw - SATILDI

Ynt: Çöl Kartalı Defender 110 Dizel Sw - SATILDI berk bey üniversite arkadaşınıza :) fıyat da bısıler olurmu ? son bı fiyat soyleyın gelıp alalım aracı..... selamlar murat

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri