mountain43 kullanıcısının son içeriği

1. M

Satılık Wouxun Kg-uvd1p

Ynt: Satılık Wouxun Kg-uvd1p Kaçırılmayacak fiyat: 250 TL Güncel. Herkese iyi günler.
  2. M

Satılık Salomon Exit 2 Aero Ayakkabı

Ynt: Satılık Salomon Exit 2 Aero Ayakkabı Evet duruyor. :) Gore-tex değil hocam maalesef.
  3. M

Satılık Wouxun Kg-uvd1p

Ürün, hiç kullanılmadı, kutusundadır. Fiyatı 300 TL' dir. Son fiyatıdır pazarlık teklif etmeyiniz. Kargo alıcıya aittir. Düşünen amatör dostlara şimdiden hayırlı olsun. Teşekkürler.
  4. M

Goretex Tamiri ?

Ynt: Goretex Tamiri ? Merhaba Kadir Bey, güzelim pantalonun dizini kazma ile mahvettik eğitimde. :) Cana gelmesin dedik artık. Önerilerinizi dikkate alıcam. Teşekkür ederim.
  5. M

Goretex Tamiri ?

Goretex pantalonumun dizinde 1 cm lik bir yırtık oluştu. Tamiri için önerilerinizi bekliyorum. Bu iş için kullanılan bantlar varsa nereden temin edebilirim. Saygılar.
  6. M

Ynt: Satılık Salomon Exit 2 Aero Ayakkabı Uygun olmaz hocam. Saygılar.
  7. M

Ynt: Satılık Salomon Exit 2 Aero Ayakkabı Hala beklemekteyim. :) Ne ayakkabıymış arkadaş satılmadı gitti. Saygılar.
  8. M

Ynt: Satılık Salomon Exit 2 Aero Ayakkabı Hocam uyması lazım, çok hafif ve rahat bir ayakkabıdır. Saygılar.
  9. M

Ynt: Satılık Salomon Exit 2 Aero Ayakkabı Karaman da yaşıyorum. İlk mesajımda eu, uk numaraları var onlarla kıyaslayınız.
  10. M

Ynt: Satılık Salomon Exit 2 Aero Ayakkabı Hocam, ayakkabı duruyor elimde. En fazla 1 ay giymişimdir, öyle söyleyeyim size. Teşekkürler.
  11. M

Ynt: Satılık Salomon Exit 2 Aero Ayakkabı Ayakkabının fiyatı 100 TL ye düştü. Kargo alıcıya ait. Saygılar.
  12. M

Ynt: Satılık Salomon Exit 2 Aero Ayakkabı Gezenbilir farkıyla çadırımı 1 hafta gibi bir sürede satmıştım. Salomonlar biraz bekletecek galiba. ;D İlan günceldir, herkese saygılar sevgiler.
  13. M

Ynt: Satılık Salomon Exit 2 Aero Ayakkabı Telefonumu profile ekledim, öneriniz için teşekkürler.
  14. M

Ynt: Satılık Salomon Exit 2 Aero Ayakkabı İlan güncelliğini korumaktadır. Saygılar.
  15. M

Ynt: Satılık Salomon Exit 2 Aero Ayakkabı Merhabalar, Karaman da ikamet ediyorum. Normalde 43 numara giyiyorum, internetten satın aldığım ayakkabılarda 2 numara büyük alıyorum, lafuma markasında 45 ayağıma tam oluyor (29,5 cm denk geliyor). Saygılar.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri